Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt képzeletbeli barátod?

Volt képzeletbeli barátod?

Figyelt kérdés
En teljesen emlekszem, hogy volt gyerek koromban, mindig hozza beszeltem es " o is hozzam" de ossze vesztunk vele mert meg akart olni, es megszunt ez a "baratsag" vele akkor es tobbet nem beszeltunk utána. Igaz hogy ehhez nagy kepzeloero kell es fantazia? Nyugtassatok meg hogy nem csak nekem volt...

2021. aug. 24. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt...
2021. aug. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Nekem képzeletbeli "ellenségem" volt. Kicsi koromban mindig egy képzeletbeli óriás fekete golyó üldözött, nem tudom mi volt a kiváltó oka, vissza nézve elég vicces, hogy napi rendszerességgel szaladtam le a lépcsőn akár éjszaka éjszaka közepén és bújtam be a szüleim szobájában lévő asztal alá, mert ott biztonság volt. :D Sőt, így vissza gondolva nagyon nagyon sok hülyeségem volt kis koromban.
2021. aug. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Volt, én voltam. Elég sokáig beszélgettem velem. Amióta elmentem azóta magányos vagyok itt belül. Még a szerelmek sem tudták potolni hiányomat, sokat gondolok rám, és sokat beszélek magamban.
2021. aug. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

😭most feltörtek az emlékek.


Ha itt lennék velem, és fognám a két kezem én nem engedném el többé már sosem.

2021. aug. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem volt.
2021. aug. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van,én.
2021. aug. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!