Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az baj ha ideges leszek az...

Az baj ha ideges leszek az online könyvektől?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért, de ha pdf-ben vagy wattpadon el akarok olvasni egy könyvet egyből stresszes leszek. Ma a Szent Johanna Gimit akartam elolvasni és egyszerűen nem ment. Miest beleléptem a pdf-be egyből gyomorgörcsöm lett, ezért inkább nem próbálkoztam meg az elolvasásával.

Mással is volt már ilyen? Mit kéne tennem ez ellen?



2021. aug. 24. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Én sem szeretem az elektronikus könyvolvasást, bántja a szemem, de hogy idegesnek lenni tőle? Azért az fura, hogy gyomorideget okoz, egyszerűen ne csináld ha ennyire nem jön be, vedd meg könyvesboltban, lehet drágább, de legalább nyugodtan el tudod olvasni.
2021. aug. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ebook olvasással hogyan állsz? Attól is ideges leszel?


Van könyvtár, könyvesbolt, ha zavar az online olvasás.

2021. aug. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Engem nem zavar az online olvasás, bár szemüvegesként nem olvasok sokat gépen. Telefonon meg alapból nem. Amúgy hogy lehet ettől idegesnek lenni?! OO
2021. aug. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
52%
Én sem olvasok online könyveket egyrészt, mert rontja a szemem, másrészt mert hülyeség. Engem is kicsikét idegesít.
2021. aug. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 D-Mano ***** válasza:

Én csak azt nem szeretem, hogy az apróbetűsatóak pdf fájlok sokszor csak vízszintes képernyőállásban olvashatóak jól. De hogy konkrétan idegesnek lenni tőle, az fura.


Miest: ilyen szó nem létezik. Amire gondolhattál: mihelyt; mihelyst.

2021. aug. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Ma a Szent Johanna Gimit akartam elolvasni és egyszerűen nem ment. "

Ez érthető, nekem se menne. Olvass Rejtő regényeket vagy Sherlock Holmes kalandjait.

2021. aug. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!