Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitől vagy kitől féltél...

Mitől vagy kitől féltél gyerekkorodban? Volt közte olyan, ami már felnőtt fejjel teljesen abszurd?

Figyelt kérdés

Nos akkor rögtön kezdem is én:


-Hajdu automata mosógép(mint az Ergomatt) amikor szivattyúzott

-Bojler(villany) működés közben

- Egy villanyoszloptól bizonyos szögből


Hirtelen ennyi jutott eszembe ami vicces. Aztán persze vannak olyan dolgok is, amit ennyi idő múlva is totál érthető, miért is féltem.

Lássuk csak :

-Nulladik típusú találkozások főcím. Elég durvára sikerült szerintem

- A hegy gyomrában. Sorozat gyermekeknek.

-Szél

-Szellemek

-Disszonáns Robot és Vezér agy. Fostam, mint az állat, de azért hallgattam persze. :)


Ha még eszembe jut valami, bővítem a listát. Most ti jöttök! :)



2021. aug. 26. 21:58
A kérdező szavazást indított:
Szellemek
Sötét
Mumusok, szörnyek
Valamelyik szomszéd, akivel ijesztegettek
Vihar
Film, vagy zene
Bohócok
Jétékbabák
7 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Bohócok. A mai napig. És nem a film miatt,akkor még nem is láttam. Egy vándorcirkuszban voltam gyerekként,ott pont engem hívott le a bohóc valami mutatványhoz. Undorító ember volt,furcsa görbe mosollyal. A végén hatra lehetett menni az állatokhoz és ő elém ugrott,úgy megijedtem majdnem bepisiltem. A hangja sem tetszett ,mert gonosz volt. Szóval rühellem őket..hagyjanak a picsába békén.

Ki tudja kit rejt a felfestett mosoly

2021. aug. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Rejtett kamerák. Szinte biztos voltam benne, hogy anyám bekameráztatta az egész házat és figyel.
2021. aug. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól féltem,hogy a szirénázó mentőautó feljön a lépcsőn a harmadikra:D
2021. aug. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Harmadik....ez marha jó :D

Nekem még eszembe jutott valami. Egy időben nyomógombos volt a budink. Na attól is féltem..ahogy zárta el a vizet.. :D

Féltem a gömbvillámtól, mert azt hittem, az valami kerekes "basz" ami egyszer csak megjelenik és üldöz.

2021. aug. 31. 13:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Az se rossz:D Hát a gömbvillám azért alapból para,még felnőtt szemmel is.Írtad a Nulladik típusú találkozások főcímét,na azon is besz..rtam,főleg mikor az Ufo elviszi a macskát.
2021. aug. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen eléggé félelmetes jelenség. De nem egy kiskerekeken száguldozó figura, mint azt ahogy hittem XD.

A Nulladik típusú találkozásokban a képi megjelenítések mellett az a hang..."hóóóóóóóóóóóóó....hóóóóóóóó", na az sem volt semmi

2021. aug. 31. 14:55
 7/9 anonim ***** válasza:
:D
2021. aug. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én már akkor is a csigáktól féltem. A mai napig irtózom tőlük.
2021. aug. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még mai napig félek a sötétben, nem bírom ki, hogy ne kapcsoljak fel egy lámpát.
2021. okt. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!