Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy remdbejojjek?

Mit tegyek, hogy remdbejojjek?

Figyelt kérdés

Ugy erzem sose leszek mar eleg jo. Nen vagyok onmagam. Esbfokyton felek atzol, hogy az emberek rosszat akarnak.

Testileg valami magyon fura dolgot erzek. Hogy kint aki nem all a folgon. Nincs a ket taloa ott. Igy mintha valahonnan a teatem kozepebol lenne valami centeum es onnan indukna ki az egesz karjaim stb. Es oda tomorulne. Egy egeaz masszanak erzem, ea mikor latok mast is igy azon sw tudok tullendulni.

Rettentoen be vagyok fosva, hogy pl. ra akarnak venni arra, hogy megrontsanak. Mar az, higy valaki errebkeoes lenne atudat, higy kepea lenne egy eletrevmegnyomoritani, az olyan erzeseket kelt bennem, hogy ongyilkos legyek.bSuerinzem mar megrontottak egyebkent, de az is csak azert volt, mert feltem, ha nem latja rajtam, hogy sikerul neki, akkor messzebb megy. Nembtudom miert gondolok ilyeneket...



2021. aug. 29. 06:44
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Ezt a fost, amit ide hánytál, nem lehet értelmezni.

De keresd fel egy szakembert. Rádfér.

2021. aug. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Először is tanulj meg helyesen írni és fogalmazni, őszintén komolyan.
2021. aug. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2021. aug. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Senior Séf ***** válasza:
100%
Kérdezőnek nem ez az első ilyen kérdése. Korábbi megnyilvánulásai alapján sajnos erősen skizofréniagyanús.
2021. aug. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szerintem, nem kellene rögtön bele állni amiért helytelenül ír, a téves írás az az amit helytelenül írunk pl: ijen, ojan stb. Ezen látszik, hogy össze vissza nyomkodta a betűket, és biztos ez is az állapota miatt van.


Kérdező, beszélj erről a családoddal, vagy a hozzád legközelebb álló emberekkel, és forduljatok szakemberhez. Egyértelmű, hogy nem vagy jól. És vedd komolyan, segítség nélkül ez az állapot csak romlani fog.

2021. aug. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pl. azt se ertem, hogy jonnan veazi innen barki is, hogy nem ez az elso ilyen kerdesem? Lenyomoztok ti is vagy mi a banat? Nem lehet mar kajak semmit csinalni vagy mondani ugy, hogy az embert ne nyomoznak le?
2021. szept. 1. 18:47
 7/8 A kérdező kommentje:
nMeg mi az, hogy skizofrenia? Elmagyarazna valaki, hogy ezzel miba problema?
2021. szept. 1. 18:48
 8/8 anonim válasza:
Nem biztos, hogy pont skizofrénia, de segítségre van szükséged.
2021. szept. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!