Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Nagyon félek a...

Mit csináljak? Nagyon félek a közeledő 4.hullámtól?

Figyelt kérdés
Nem megyek el itthonról sehova, nem találkozok a barátaimmal emiatt a delta variáns miatt, be vagyok oltva, de azt olvastam ez ellen már nem jó. Magányos vagyok és félek a vírustól, mi a megoldás?

2021. szept. 1. 17:05
A kérdező szavazást indított:
koronavírus
magány
11 szavazat
1 2
 1/16 anonim válasza:
94%
Kapcsold ki a tv-d :)
2021. szept. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem a szavazást. Szavazzunk arról, hogy vállald-e a koronavírust, vagy a magányt? Én is parázós vagyok, de ez még nekem is megdöbbentő...
2021. szept. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Ha be vagy oltva, akkor semmiség. Bátran élhetsz. 3. oltással végképp.

Amúgy már van kappa is, belga variáns

2021. szept. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%
Nekem is nehéz de le kell nyelni a békát ilyen az élet egyéként minden új hullámtól egyre kevésbé fosok
2021. szept. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%

Rettegjél tovább mint a többi agymosott XD

Ha ennyi eszed van akkor erre mást nem lehet mondani és zárkózz be

Viselj maszkot még a mellékhelyiségben is és akkor megúszod XD

Eszem megáll mennyi eszetlen emberke szavazó polgár ebben a nyavalyás országban pffff

2021. szept. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
Beszéld be magadnak, hogy nem kell félned. Tényleg ne félj, mert az oltások nagyon-nagyon nagy valószínűséggel megvédenek. Ne kard az életed remeteként leélni, emberek, barátok nélkül. Nézz csak körül az utcán, hány ember éli az életét ilyen körülmények között is.
2021. szept. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
Ha minden igaz lenne, amit a médiában mondanak a covidról, már kihalt volna az emberiség. Delta variáns valószínűleg nem is létezik.
2021. szept. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
Akkor ezek szerint eltartanak. Ha dolgoznál nem lenne ennyi időd hülyeségeken agyalni. Keress munkát.
2021. szept. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%
Bújj be valami barlangba,aztán nyáron gyere elő.
2021. szept. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%

Fertőtleníts

Én azt csinálom

2021. szept. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!