Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért viselnek meg az ilyen...

Miért viselnek meg az ilyen dolgok? Mennyire normális?

Figyelt kérdés
Ha olvasok olyat, hogy egy nő eltűnik, meghal, bántják, akkor mindig azon kattog az agyam egy ideig, hogy kár értük stb. Mint például bem tudom hallottatok-e Jerika Binks futó eltűnéséről Utahban (2018 februárjában tűnt el), vagy Mari Cerrutiról, aki beesett a falba a padlásról.
2021. szept. 17. 15:12
 1/3 A kérdező kommentje:
17F vagyok
2021. szept. 17. 15:14
 2/3 anonim ***** válasza:

Szociálisan érzékeny vagy,én kevésbé..

Mondjuk Charla Nash sztorija engem elgondolkodtatott pár percig, mi kín és szenvedés lehetséges egy életben.

2021. szept. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, nagy az empátiád (együttérzés, beleélésed mások helyzetébe). Nem vagyunk egyformák, nem kell titkolni, sem szégyellni. Te ilyen vagy.
2021. szept. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!