Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megvannak ezek a ,,satisfying"...

Megvannak ezek a ,,satisfying" videók tiktokon, youtubon, instán meg úgy kb minden közösségi média platformon. Ezek a videók engem nagyon zavarnak, csak én vagyok ezzel így?

Figyelt kérdés
Illetbe nem a videó hanem a hang ami van benne. Egyszerűen nem tudom megmagyarázni miért, de nagyon zavaró, nyugtalanító számomra. Más is van ezzel így?

2021. szept. 17. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Most ez a trend (vagy a nyálszörcsögős ASMR-re gondolsz, vagy az ilyen mindenféle tárgyak által kiadott hangokra), amit két dolog gerjeszt tovább: egyrészt a trending dolgokat jobban előresorolja a rendszer arra a néhány hétre-hónapra amíg fel vannak kapva (majd valami úgyis váltja őket), másrészt minél több ilyet nézel, annál többet fog ajánlani a rendszer, mert azt hiszi hogy érdekel a téma, ezért elnyomja a többit és előrébb hozza ezeket. Nincs olyan sok tartalom az egészhez képest, de azokat a képedbe nyomja.


Youtube-on és Instán van olyan visszajelzés, hogy téged nem érdekel, és akkor elkezdi visszafogni az ilyen tartalmak listázását.

2021. szept. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1


az ilyen mindenféle tárgy által kiadott dolgokra godoltam, igen azt tudom hogy jobban dobálja be őket de magamtól nem nézek ilyeneket. Az instát tudtam de a youtubeon belül hol?

2021. szept. 17. 16:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Youtube: videó neve melletti három pontot lenyitva van egy "nem érdekel" és "ne javasold ezt a csatornát" lehetőség.
2021. szept. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. szept. 17. 19:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!