Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem ugy, ha megelöznek...

Miért érzem ugy, ha megelöznek (autoval) azzal egyidejüleg "megaláznak"?

Figyelt kérdés
pedig nem vezetek lassan
2010. aug. 31. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Egészséges versenyszellem, ami kiéleződik ott, hogy te már nem előzheted őt vissza. Ha elkezdenétek mindketten mondjuk az autópályán, szép dolgok lennének *mosoly*
2010. aug. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mert idióta vagy? Én csak nézem a sok barmot, amikor látható, h fullon piros a lámpa (és ezért nem taposok bele a gázba, h minél előbb odaérjek), mégis a vadbarma előz, hogy aztán elkezdjen lassítani.:D

Vagy amikor egy lámpás kereszteződés előtt van egy hosszú szakasz, ahol 70-es a sebességhatár...(kereszteződés előtt kb 50 méterrel 50-es korlátozó tábla megint)...nem akarok átrohanni a zöldön 70-nel a kereszteződésen, ezért lassítok épeszű ember módjára, erre a mögöttem lévő megelőz és átszáguld még sárgán=)

Azért ezt nem nevezném egészséges versenyszellemnek, már bocsi.

2010. aug. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennél már csak az a jobb, amikor észreveszed, jé, ez már megelőzött 1-szer, 2-szer, 3-szor:)
2010. aug. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
ez igazából egy testbeszéddel foglalkozó könyvben van jól leírva szóval az a lényeg ,hogy mindenkinek megvannak a különböző zónái a teste körül ,amik bizonyos távolságok :mint pl.: a társadalmi zóna mondjuk három méter ,intim zóna 0-45 cm-ig kb. meg hasonlók és az ember nem viseli jól ,ha ezeket megsértik és amikor kocsiban vagy akkor ezek a zóna távolságok kitolódnak és így agressziót vált ki például ez hogy a másik kocsi megsérti az előzéssel a zónádat ,mint az állatoknál a territórium azok is agresszióval reagálnak arra ha behatolnak a területükre. Na körülbelül ennyiit tudnék mondani.
2010. aug. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
sztem ne vedd magadra, lehet h csak rohadtul késésben van vhonnan és egyátalán nem azzal foglalkozik h "heh, ezt most jól lealáztam! XD
2010. szept. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is így érzem. Most vagyok tanulóvezető, de nem szoktam vánszorogni. Jól megy, mindenhol a maximummal megyek, hogy ne tartsak fel senkit, de betartom a sebességkorlátozást. És annyira szánalmasnak érzem, amikor tudom, hogy csak azért előznek meg, mert kinn van a tábla, és szinte hallom: "Béna tanulóvezető" Pedig van, hogy megelőz, utána még ő tart fel engem, de számára az a lényeg, hogy megelőzzön. Már az oktatóm is mondta, hogy szerinte túl gyorsan megyek.. És ez így nem tetszik..
2010. szept. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
wáhhh..tanulóvezetőnek üzenem hogy ne a sok barmon mérje le a saját tudását. Ha előz, hadd előzzön, a feladatod a balesetveszély megelőzése. Gondolom a legtöbb hozzászóló pasi lehet, azért a hőbörgés...nyugodtan vezessetek, és ne törődjetek az agresszív állatokkal...
2010. szept. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!