Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megvígasztalnál? Iskola...

Megvígasztalnál? Iskola időben úgy terveztem, hogy nem vasalom a hajamat, de elmentem fodrászhoz és baromi sokat vágott belől, és nagyon de nagyon megritkította.

Figyelt kérdés
És most vasalnom kell minden egyes alkalommal mint tavaly. az összeomlás határán vagyok.
2010. szept. 1. 13:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
ha nem tetszik, hordj parókát
2010. szept. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell vasaljad a hajadat ? Azt hiszem nem vagy tisztában a saját életeddel : a vasalás szárazzá teszi a hajat, megtöri a végeket és a törött végeken már semmi sem segit, csak az olló. Tudom, hogy sajnálod és hogy nem tudatosan száritottad ki a hajad, de csak te tehetsz róla, hogy lekellett vágni, mert ha szép egészséges lett volna akkor valószinűleg nem vágott volna olyan sokat.


Most pedig ne vasald többet, legyen több eszed és inkább vigyázz rá. Heti 1x rakjál pakolást, a többi a te dolgod ( mert én pl. hetente csak 1x-2x mosok hajat, de mindenkinek a saját szokásai maradjanak )

Ne száritsd tovább, mert nem tudom hova akarsz jutni, de ebből semmi jó nem lesz hosszú távon !!! Kapischi ?

2010. szept. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Nagyobb gondod sose legyen.... -.-" Ezért összeomlani.. vicc.
2010. szept. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Ez poén???
2010. szept. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

szerintem poén...

nekem is minden nap vasalnom kell, mindjárt lelkibeteg leszek gyorsan....

2010. szept. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne vasald,jobban jársz,hagyjad hagy nőljön meg,ha angyon akarod vasalni,akkor csak ritkán,max, heti 1x ! többször semmiképpen!
2010. szept. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Lehet Hővédő termékeket kapni(pontosan erre a célra, de nem tudom mennyire hatásos- mert még nem használtam )...Nézz szét Rossmannba

Viszont tényleg nem jó ötlet megint vasalnod. Elhiszem, hogy ritkított és hogy sokat vágott le.De más megoldás is van. Pl zselé. . Állítsd kifele, vagy ahogy akarod ahogy jól állna. De semmiféleképp ne használj vasalót! Én is megjártam vele nagyon! És majdnem olyan helyzetben vagyok, mint te. Mert nekem is most elég sokat vágott a hajamból, de annyit nem ér meg, hogy megint elkezdjem vasalózni!

Ja és tehetsz rá pakolást egy héten a hajadra.Az is sokat segít.

2010. szept. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Deee ha meg nem vasalom ki, akkor meg mintha nem lenne hajam. komolyan. Nem olyan göndör, hanem olyan összevisza nem jól kinéző undorító göndör, amiről lerí, hogy áolatlan.
2010. szept. 1. 14:54
 9/12 anonim ***** válasza:
23%
De nagy problémád van hallod! -.-
2010. szept. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha már eleve göndör, akkor miért nem veszel egy göndörítő spray-t, és akkor maradna eredetiben, csak szebb lenne?!

Fújj rá hajfény spray-t, és mehetsz is!

2010. szept. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!