Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megvígasztalnál? Iskola...

Megvígasztalnál? Iskola időben úgy terveztem, hogy nem vasalom a hajamat, de elmentem fodrászhoz és baromi sokat vágott belől, és nagyon de nagyon megritkította.

Figyelt kérdés
És most vasalnom kell minden egyes alkalommal mint tavaly. az összeomlás határán vagyok.
2010. szept. 1. 13:51
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
jovan sajnálom engem zavar.. most vagy írsz egy megoldást, vagy vigasztalsz, de iylen kommentekre komolyan semmi szükség. Gondolom te sem örülnél, ha mondjuk lány vagy nemtudom derékig érő hajad van azt egyszer csak a válladig ér és nem is áll jól. Te kilennél bukva? gondolom igen. erről ennyit. köszönöm a válaszokat.
2010. szept. 1. 19:35
 12/12 anonim válasza:

Szia!

Úgy tűnik egy cipőben járunk... Te most göndör hajat vagy egyeneset szeretnél? Nekem a göndör jött be! Van egy fantasztikus módszerem amivel gyönyörűen be lehet göndöríteni. Leírom privátba feltéve, ha érdekel... Persze meg kéne tudnom milyen hosszú a hajad! Amúgy én is gyűlölöm a fodrászokat! Emiatt ne légy kiakadva. A hajadnál sokkal fontosabb dolgok is vannak az életben! Nyugodj meg! Meglátod mire megnő megszokod a rövidet. :)

2015. ápr. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!