Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen lehetetlennek tűnő...

Milyen lehetetlennek tűnő álmaid vannak?

Figyelt kérdés

Félre értés ne essék, megvalósítható, csak a mostani helyzetedben szinte lehetetlennek tűnik.


Azt hiszem hogy értelmes kérdést tettem fel, szóval akinek az IQ-ja közelebb van a 0-hoz mint a 3-hoz az legyen szíves mellőzze a válaszadást.


2010. szept. 1. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hogy pölö megnyerem a lottón azt a rengeteg pénzt...

:S

2010. szept. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 BandSz ***** válasza:

Meglesz töriből is az érettségim 'hihi'

A tanár nem tud rendet tartani, és az osztályomban van pár köcsö' akik miatt nem tudunk figyelni...

2010. szept. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Pilóta szeretnék lenni.Ehhez rengeteg tanulásra és pénzre lesz szükségem...Egyelőre csak vitorlázórepcsivel repülök,remélem,később tovább is vihetem majd.Ez az én lehetetlennek tűnő,de egyszer talán megvalósítható álmom:)
2010. szept. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 BandSz ***** válasza:

Te a levegőben tevékenykedsz, én a vizen :D

Idén lesz meg a matrózvizsgám, a vitorláshajóra a jogsim meg már az elkésztési folyamatnál jár :D

-Sulimhoz meg későbbi szakmámhoz tartoznak ezek a dolgok-

2010. szept. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
BandSz:Az szép,gratula:)
2010. szept. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát én katona szeretnék lenni. Csak az a baj, hogy nem én vagyok a legjobb tesiből, sok mindent meg sem tudok csinálni. Gyakorolni meg úgysem fogom...mondjuk a tanár is olyan. Egy büdös bunkó. Nem veszi észre, hogy mindenki utálja, még a tanárok is.
2010. szept. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ami totál irreális: jelmeztervezőnek lenni (nincs hozzá kézügyességem :D). Ami vmennyire reális, de nem nagyon fog sikerülni: színházban dolgozni háttérben, szellemi munkát (baromira belterjes, kellenek a kapcsolatok, nem média a főszakom, csak a mellékszakomnak van köze hozzá).
2010. szept. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Számomra az irreális, hogy egyszer azt tudjam mondani, hogy valamiben jó vagyok, boldog, vagy sikeres leszek. De ez nekem nem álmom, már lemondtam róla. Most azt szeretném, hogy egy nagyon kedves barátom gyógyuljon meg, és ne kelljen itthagynia, bár tudom, ez sem teljesülhet. Talán akkor csak annyit, hogy legyen boldog. Én úgysem fogom elérni a céljaimat, nektek viszont sok sikert kívánok mindenhez az életben. Én majd beérem azzal, hogy láthatom mások boldogságát.
2010. szept. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
17:26:azért csak próbáld meg,a jó emberek előbb-utóbb mind boldogak lesznek:)Ha te örülsz más boldogságának,valószínű,hogy neked is ez jut osztályrészül:)
2010. szept. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

szinésznő szeretnék lenni..vagy riporter vagy valami tévér-rádiós.imádok szerepeli..megpróbálom a felvételit a szfe-re,de nem tudom,hogy mennyire számít a protekció pl... nekem ez.:)

és hogy legyen egy boldog párkapcsolatom!ez sajna egyre lehetetlenebbnek tünik..:(

2010. szept. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!