Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vannak visszatérő álmaid? Mi az?

Vannak visszatérő álmaid? Mi az?

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 04:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen vannak és voltak is...

Régebben, sot mindig nagyon félénk voltam, kisgyerekkoromban meg sem mertem szólalni (most már merek beszélni társaságban, de még mindig vannak gátlásaim), aztán olyan álmaim voltak hetente legalább 3x, hogy állok egy hegy tetején egy szikla mogott, a hegy alatt meg van egy strand, vagyis egy medence, ahol gyerekek játszanak.. Mindig le akartam menni, de nem tudtam...

Aztán amikor elmúltak a félelmeim/gátlásaim a kovetkezo álmomban már lent találtam magam a medence mellett...

Tobb visszatéro álmom is van, némelyiket szeretem, némelyiket nem.

2009. aug. 3. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy újra összejövök az exemmel... :( Utálom ezt álmodni mert mindig szépet álmodok és boldogsággal tölt el de amikor fölkelek rá jövök hogy csak álmodtam és ez az egész napomra ráteszi a bélyegét sajna
2009. aug. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én általában azt álmodom, hogy harcolok valakivel/valakikkel ilyen apokaliptikus környezetben. Tudod, atomrobbanás, zombik, meg minden, ami belefér(még Goku is). Elb@szott egy elmém lehet nekem :D
2009. aug. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen vannak... visszatérő álmaim közé tartozott:

halottal álmodni, vagy sok álmomban meghaltam már, és zuhantam is, de ugrottam már folyóba többször is.


De mostanában harcolok mindenféle ellen - mellett. :) (sárkányok, amazonok, misztikus lények...) Sokszor álmodom, h vámpír vagyok XD egyszer reggel bejött nagymamám, észrevettem, kinyitottam a szememet, és rámorogtam... kiment visszafeküdtem :) De én ebből semmire sem emlékszem XD (Az én elmém is elb@szott lehet, de nagyon :) Főleg ha felkelek éjjel és elindulok...)

2009. aug. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

vannak: tettől le ugrás, emberek mennek mellettem n meg nem tok megmozdulni...

www.feelgood.blog.hu

2009. aug. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!