Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek hogy ez változzon?...

Mit tegyek hogy ez változzon? Vagy majd jön magától?

Figyelt kérdés
Az általánosban elég sok "szép"élményem volt..valahogy minden jobb volt..a barátaim tök jófejek voltak, és mindig boldog voltam valami miatt..mióta középsulis vagyok minden más lett..itt is vannak barátnőim..sose volt sok haverom, nem is kell csak bizhassak bennűk.ők is jófejek kicsit viszahuzodobbak, de ők is tudnak ha akarnak. viszont mióta ebbe a suliba járok nem olyan jó..hiányzik a régi osztályom, pedig nem két napja vagyok már középsulis..valahogy semmi nem történik velem, nincs aminek örülhetnék, ami boldoggá tenne..pedig nálam ez eleg fura mertén minden apró dolognak tudok örülni..de mostanában(főleg ebben a '10-es évben)semmi örömteli nem ért..persze voltak jó dolgok de ..akkoris.nem bántam meg hogy azokkal barátkoztam össze akikkel most jóba vagyok, mert ha elnézem az osztályomat..nagyon jól tettem. a többi csaj vagy stréber vagy ribanc vagy mittomén..akik a barátnőim azok rendesek..csak valahogy nemtörténik semmi ami miatt boldog lehetnék végre de ugy igazán..min változtassak?? már kiírtam az egyéb kérdésekhez az önismeretihez,de nemigazán kaptamválaszt és elég gyorsan lesöpörték a kérdésemet..léci segitsetek.
2010. szept. 1. 19:03
 1/5 A kérdező kommentje:
amugy a tavalyi évben minden oké volt,történtek a dolgok..de a barinőktől(a régiektől)eltávolodtunk kicsit,akaratunk ellenére is..velük éltem át sokmindent..szinte csak jókat..velük nemvolt unalom,rosszkedv..2009-be még az uj osztály se volt gáz..elment az első félév..de mostanában nem érdekel az osztályom és soha semmi nincs ami felviditana..csaknemtom miért..vagy én változtam meg..és már nem tudok bárminek örülni..:S
2010. szept. 1. 19:15
 2/5 anonim válasza:
100%

Szia!

Persze, hogy az általános iskolai élményeid most szebbnek tűnnek és akkor még bárminek tudtál örülni, mert még kisebb voltál, egy gyerek. Most viszont, ahogy elkezdtél kamaszodni egyre több felelősség szakad a nyakadba észrevétlenül is és magad is komolyodsz. Igen, elmúlt a gondtalan gyermekkor, de attól még most is találhatnál örömteli dolgokat az életedben.

Ha folyton a múlton keseregsz akkor persze sosem fogod élvezni a jelenedet. Elevenítsd fel a kapcsolatodat a régi barátnőiddel, biztos most is vannak még közös témáitok, menjetek el együtt bulizni, moziba vgy amihez kedvetek van. Nem kell attól megijedni, hogy eltávolodtatok ez teljesen normális hiszen nem találkoztok naponta, mindegyikőtöknek vannak új ismerősei, barátai. De ettől még ugyanúgy a barátnőid maradnak. Hasonló progamokat a jelenlegi osztálytársaiddal is csinálhatsz :)

Esetleg kereshetnél magadnak egy új hobbit vagy sportot, hogy felrázd magad és új emberekkel ismerkedj, nem kötelező csak az osztálytársaiddal jóban lenni. Valamint levetkőzhetnéd az előítéleteidet "stréber vagy ribanc vagy mittomén", nekik is lehet adni egy esélyt, lehetnek ők is jófejek.

2010. szept. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
amugy szerintem aza fő probléma h az uj barátnőkkel soha nem megyünk el sehova..inkább csak egymáshoz járkálunk el..és igy bizony nem olyan jó..de nemtudom mit csináljak..:( de majd probálkozok programokat csinálni stb..és köszi a választ.:)
2010. szept. 1. 19:45
 4/5 anonim válasza:
Nah, hát én vagyok az a csaj, akit leoltott mindenki a fénykép miatt xD szóval elolvastam és sokmindent nem tudok javasolni. de igazából velem is ez a helyzet. nem vagyok boldog a suliban. xD örülök ha kiléphetek... de szerintem ne változz meg a suli miatt.
2010. szept. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

az első 4 sort mintha rólam írtad volna..

de igazából az egészet :D

nekem is elég unalmasan telnek a napjaim :/

nincs sok haverom se

legjobb barátnőm legalább mindig kitart mellettem és tudom hogy bízhatok benne. ez az ami vigasztal :)

azt hiszem a közös programok tényleg megoldhatnák a problémát :)

2010. szept. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!