Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem érzem magam nőnek. Szinte...

Nem érzem magam nőnek. Szinte undorodom magamtól. És úgyérzem más sem látja meg bennem a nőt. Mit csináljak, hogy ez változzon?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok.168/70 és nagyon erős csontozatú,szval eléggé kövér vagyok.Régen fogytam már egyszer 2 kg-ot,és ez meglátszik a melleimen is a korom ellenére már lóg.A kötőszövetem nagyon gyenge ezért a a felkaromon,oldalamon,combomközött,mellemen és a vádlimon is vannak striák.Az arcom eléggé miteszeres pedig próbálok ellene tenni(arctisztítás,radírozás,kozmetikus)2 hetente járok kozmetikushoz szemöldök és bajuszszedésre.de ez sem segít.vannak lányok akikre csak ha ránézek olyan jó kisugárzásuk van nekem meg semmi.szeretném,hogy ez változzon,de úgyérzem ez lehetetlen.:(
2010. márc. 19. 09:21
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
97%

Ne más lányokra akarj hasonlítani!!!!

Amíg ilyen negatívan állsz a dolgokhoz, addig ez az érzés így is marad.

Biztosan van benned is csupa jó dolog, azzal foglalkozz. Barátkozz, járj társaságba, ismerkedj. Hidd el, a külső nem minden. És egyébként is, sok fiúnak pont ez az alkat jön be. Bár szerintem ehhez a magassághoz nem vagy túl kövér. Nézz szét jobban magad körül. Lehetne sokkal rosszabb is.

Fel a fejjel. Még nagyon fiatal vagy. Légy pozitív, akkor sokkal jobb lesz minden.

2010. márc. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
95%

Hasonló gondok, csak én fiú vagyok.

Pedig én már fogytam is 10 kg-t, látszik is meg minden, de elkönyveltek "kövér dagadt állatnak, akinek sosem lesz nője" és még most is így néznek rám.


Én próbálok azért az öltözködésemre odafigyelni...

Divatos, nemfeltétlen nagyon márkás cuccokat hordok, amik jól állnak rajtam....

Mindezt persze ízlésesen kombinálva....

2010. márc. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
75%
Hát, 2 kg fogyás tuti nemlátszik meg a bőrödön.
2010. márc. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
93%
Pedig fiúknak jobban elfogadott az ha nem vékonyak:)
2010. márc. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
20 kg-ot szerettem volna írni.Szval 20 kg-ot fogytam 5 éve.
2010. márc. 19. 09:33
 6/36 anonim ***** válasza:
24%
5 éve 90 kg voltál???
2010. márc. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
95%
Mindkét fiatalnak! Hol az önbizalom gyerekek! Nem lehet mindenki tökéletes, mindenkinek van hibája. Van ép kezetek, lábatok, ne könyveljétek el magatokat dagadt állatnak, ez a fiúra vonatkozik. Az én lányom barátja igen jó húsban van, a lányom meg egy igazi dekoratív nő, és imádja a párját, mert jó ember, és hosszú évek óta együtt vannak. Nem mindig a külső határozza meg azt ami belül a szívben lakozik.Nekem is vannak husibb ismerőseim és nagyon szeretem őket, mert mindig vidámak. A testalkatotoknak megfelelően öltözzetek, csinosan elegánsan, vagy sportosan. Ne görcsöljetek. A lánynak még üzenem egy jó smink, egy kis kondizás, jó frizura sokat dob a külsőn.
2010. márc. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
93%
FIgyelj kedves kérdező... 19 éves vagy, most még utoljára nem késő. 25 éves korodra még lehetsz 50 kiló, életmódváltás, rengeteg torna. És hidd el a bőröd még most képes lesz a regenerálódásra, de ez az agyag nem képes gyorsan követni a fogyásod. De tudod mit? Nem baj! Nem leszel már cicababa, pláne ahogy hallom szőrösödsz rendesen. Tudod azért még nézhetsz ki úgy, hogy el tudd magad fogadni, de ha csak sajnálkozol magadon, és már most feladod... Akkor szánalmas életed lesz előre szólok. 30F
2010. márc. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
igen 90-en kg voltam.egy családi trgadédia után kezdtem rohamos hízásba és 2 év alatt feljött rám 30 kg.
2010. márc. 19. 09:41
 10/36 anonim ***** válasza:
97%

Nem fog tetszetni a válasz, biztosan nem erre számítottál. Pedig roppant egyszerű.


A kisugárzásod pontosan az, amit te magad gondolsz magadról. Ez minden ember esetében így van. Más lányokra azért nézel csodálattal, mert meg vannak elégedve önmagukkal, kiegyensúlyozottak, nem nyavalyognak saját magukon, nem panaszkodnak. És ilyen emberek társaságában jó lenni. Bármilyen ortobán hangzik is: a te társaságodban is akkor lesz jó lenni, ha felhagysz az önsajnálattal, a panaszkodással, és elfogadod magadat olyannak, amilyen vagy. Ez persze sokkal nehezebb, ha az ember nem modellalkat, és az aktuális női ideálhoz képest kicsit más. De akkor is ez az útja, a módja a jó kisugárzásnak: fogadd el önmagad, örülj annak, aki vagy, és ez a kiegyensúlyozottság sugározni fog rólad.


Csak ez számít, hidd el. A srácoknak is ez számít hosszú távon: hogy kivel jó együt lenni. Egy szép mellel, szép arccal maximum villogni lehet, de boldoggá senkit sem tesz.


Mondom neked mindezt tapasztalatból. A mellem túl gyorsan megnőtt D kosárra, és már 15 éves koromban lógott. Emiatt görnyedten kezdtem járni, ami elég ronda látvány. Jó ruhákra sose volt pénzem, az arcom tele volt pattanással, és nem sminkeltem, hogy "szellőzzön". Volt rajtam vagy 10 kg felesleg is. Körülöttem minden lány szebb volt, népszerűbb volt, mint én, a stréber, aki két diplomát csinál egyszerre...


A változás akkor következett be, amikor azt tettem, amit neked is javasoltam: elfogadtam önmagam és örülni kezdtem annak, aki vagyok: pici túlsúllyal, nem múló pattanásokkal, lógó felkarral, lógó mellekkel, amik miatt alig találok ma is felsőket magamnak (amelyik mellben jó, az leesik a vállamról, amelyik vállban jó, az szétreped a mellemen). 3 hónapon belül 3 fiú is érdeklődni kezdett irántam komolyan. Az egyik feleségül is vett, most babát várunk, és nagyon szépnek és vonzónak talál. Boldogok vagyunk.


Nekem 29 éves koromra sikerült megbékélnem önmagammal. Remélem, neked korábban sikerül. Ne pazarolj el annyi évet önmagad sajnálatára, a befelé fordulásra, mint én.


A lógó melleken bizonyos fokig segít a helyesen megválasztott, jól tartó, megfelelő méretű minőségi melltartó. A striák sajnos vannak, idővel halványodhatnak, szolizz egy kicsit, és a Q10 koenzim segíthet a kötőszöveteken. Az arcod miatt menj el bőrgyógyászhoz: vannak gyógyszerek, amik segíthetnek (súlyos akné esetén pl a Roaccutan).

2010. márc. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!