Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális vagyok? Veletek is...

Normális vagyok? Veletek is volt már ilyen? ( Gta 5, és más online játékokról szól a kérdés)

Figyelt kérdés

A minap találkoztam egy sráccal Gta Onlineban. Én csak afkoltam a tengerparton, mire csak annyit láttam hogy ott áll előttem a srác. Köszöntem neki, de nem igazán beszélt angolul. Kirándulgattunk Santa Monicában illeve a Mount Chilidadon. Nem tudom, de annyira elkeseredtem. Láttam a srácon hogy nem igazán vannak barátai ( ezt megkérdeztem és mondta hogy csak 1 ember van akivel szokott játszani), de láttam a srácba talán a múltbéli önmagamat, aki egyedül van a 8. osztályba barátok nélkül :(

Nem is tudom miért foglalkozok ezzel, egyszerűen csak megsajnáltam, pedig nem is ismerem. Szívem szerint nem játszottam volna vele egy percet sem mert nem valami egyedi, okos és angolul tudó gyerek de mégis szívem szakadt meg rajta ahogy cukin odajött hozzám ( én meg az elején még meg is öltem)…

Sose felejtem el ahogy miközben leestem és meghaltam a Mount Chilidadról eközben írta hogy: “noooo bro”

Egyébként a gyerek neve Gta Onlineban ( PC): Gordonwe

Boostoljátok meg a gyeret barátokkal pls… Komolyan jobban sírok mint a Titanicon


Veletek is volt ehhez hasonló?



2021. okt. 12. 14:58
 1/4 A kérdező kommentje:

Rosszul írtam, a neve; Goproswe


Csak ha véletlen lenne kedvetek vele játszani :)

Sok jóra nem kell számítani azér

2021. okt. 12. 15:07
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem itt és nem ilyen módon kell kunyerálni
2021. okt. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
??
2021. okt. 12. 15:14
 4/4 anonim válasza:
100%
Én még nem játszottam online, de én is ugyanezt tenném. Amikor kedved tartja, a játékban rendezzetek vele egy bankrablást. Vond bele még 3 barátodat ugy még királyabb. Erre valók a multijátékok, hogy összebarátkozzatok. nincs ennek semmilyen rossz következménye.
2021. okt. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!