Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Bonyolult történet de lent...

Bonyolult történet de lent részletezem szal lennélszives válaszolni:D? (lent)

Figyelt kérdés
szval van egy csaj aki anno a barátnőm volt, de egy akkora ringyó lett hogy évvégén összevesztünk, pontosabban összeveszett magával közben oltogatott, de ugy váltunk el hogy utáljuk egymást, és nem olyan gyerekesen hanem szívből..aztán mivel mindenki utálja szinte már csak 2 barátnője van. az a nagyhelyzet hogy az osztályteremben 4es padok vannak, és én leültem a ringyó tavalyi helyére, a barátnőm mellé, és az ő 2 barátnője mellé. és ugye így betelt a 4 hely, és nem volt több lány a csoportban, szóval el akart parancsolni onnan minket merthogy az az őhelye, és szégyejjük el magunkat. és odaállt a tanári asztal mellé hogy hujdehajde beköpminket a tanárnak, csakhogy a tanár nemjött szval nincs lerendezve az ügy, ugyhogy tuti holnap is elakar minket űzni.:D szóóval szerintem mivel szereljem le? van egy ötletem de előbb meghallgatom a tieiteket.:$
2010. szept. 2. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:

ak 47 agy9 mm essel:p csak halkan es gyorsan:P

vagy add csak vissza a helyet es ragassz ragot a szekere XD

2010. szept. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
XD nem én ott akarok ülni>.< tavaly végig én ültem egyedül most őis túléli.:D de erre aztmondta hogy neakarjam megmondani hogy micsináljon, miközben ő mástsem csinál:"DD(Y)
2010. szept. 2. 21:28
 3/5 anonim ***** válasza:
KKKKAAAAMMMMUUUU!!!!
2010. okt. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem kamu:D
2010. okt. 16. 16:50
 5/5 anonim válasza:
eresssz bele anyagot ha ringyo aztan lenyugszik
2014. szept. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!