Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem történt velem sok vicces...

Nem történt velem sok vicces történet, amik meg igen, azokat rég elfelejtettem, így nem lehet egy aranyos lánnyal összejönni nem igaz?

Figyelt kérdés

Eleve félénk, gátlásos vagyok, nem tudok ismerkedni, egyszerűen nem tudok mit mondani, még a barátaimmal sem tudok életképesen beszélgetni. 23 évesen még szűz vagyok, még csak nem is csókolóztam soha.

Egyszer egy osztálytársnőm elhívott hozzájuk, mert a testvérének tetszettem az osztályképről, de olyan hülye voltam, hogy képet nem kértem róla, és kiderült, hogy nem az esetem, amit nem mertem megmondani neki, hanem azt mondtam, hogy még nem akarok barátnőt (18 éves voltam)

Meg nem mertem egyértelműen megmondani neki, hogy nem érdekel,ne hívogasson, persze burkoltan. Hanem gondolom csak látta, hogy nem akarok semmit tényleg egy idő után, aztán többet nem hívott. Mindíg igérgettem, hogy ja megyek, ha hívtak buliba, azt nem mentem. Tehát ekkora nyomorék vagyok, tudtok segíteni?


2010. jún. 8. 17:54
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja meg el se járok sehova mer annyira magamnak való beforduló vagyok. Néha úgy érzem, hogy nem is érdekel az egész élet csak mindenki hagyjon békén hadd legyek egyedül.

Akkor érzem szabadnak magam. Ha hívnak a barátaim, akkor úgy érzem, hogy elveszik a szabadságom. Komolyan ez már beteges nem?

2010. jún. 8. 17:57
 2/4 anonim ***** válasza:

de, ez beteges már lassan

de sztem ez természetes egy idő után ha ennyire magadba fordulsz.

jah és amúgy : de igen lehet így is barátnőd, nekem sem és másoknak sem akcióhős kell, csak vki aki ölel , szeret és foglalkozik velem. DE ha úgy érzed a barátaid elveszik a szabadságod, akkor a barátnődről azt fogod érezni mintha egyenesen a szolgája lennél.Ezen kéne változtatni.

16/L

2010. jún. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jófej lehetsz. Pont ilyen vagyok én is. De szerencsére még fiatalabb. És, szerintem csináld azt, hogy ... lázadj egy kicsit. tegyél rá, hogy ki mit gondol, és bulizz a haverjaiddal (neked legalább vannak haverjaid)

és ne beszéld be magadnak, hogy depis vagy meg ilyenek, csak magadnak való és kész. Próbálj élni. De nem olyan görcsösen, csak tudod. vedd lazán. Halgass rockot, az mindig felszabadít. Elmész velük egy buliba, vagy mittudomén hova járnak a pasik. Focizni, vagy lógni este velük a városban, és isztok egy két pohárral, felszabadulsz, becsajozol, ennyi. Ha meg nem emgy, akkor maradj olyan amilyen vagy. Próbáld meg elterelni a figyelmet. Keress egy olyan munkát amit szeretsz, ha erre nincs lehtőség, akkor is foglald le maga. tanulj meg gitározni, vagy olvass olyan jó kis könyveket, meg sportolj(bár én utálok, de mindenhol ezt hallom) meg stb.

Na, csak az a lényeg hogy fel a fejjel. Azér az csak nem lehet, hogy nem fogsz találkozni egy lánnyal se, aki bejön. Nyugi.

(lány voltam, de azért vedd egyenrangúként a válaszomat)

2010. jún. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

persze, hogy egyenrangúnak veszem, ha nem még többnek:-))

kössz

2010. jún. 10. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!