Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tenyleg én vagyok a szerethete...

Tenyleg én vagyok a szerethetetlen, és utalátos lány?

Figyelt kérdés
Apám szerint mindig is beképzelt voltam "csak 5 évesen nem" és tudjátok miert vagyok "bekepzelt?" Mivel nem beszelgettek senkivel, szegyenlos és visszahuzodo vagyok, anyám szerint meg csak magamnak való, a rokonaimat anyám részéről, es apám részéről is utálom, az egyik rosszabb mint a másik, pletykások, hazudos rohadék az összes, van egy fiú unokatesom, vele nagyon jól ki jövök (kivétel a családból) mert amúgy apam szerint engem mindenki utál, mert bekepzelt vagyok, meg velem senki nem jonn ki, meg engem nem lehet szeretni, (de ez csak apám véleménye) anyám szerint csak magamnak való vagyok, fiú unokatesom szerint, meg egy normális vicces kedves lány, sose csinaltam amugy semmi olyat amiert "bunko meg bekepzelt lennék"
2021. okt. 31. 23:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/141 A kérdező kommentje:
Csak apám egyszerűen utál, igaz énse szeretem, mert ezek uttán nem tudnám szeretni de akkor is..
2021. okt. 31. 23:31
 2/141 A kérdező kommentje:
Angliába lakunk, de itt is van egy pár rokon, eshat nagyon remelem hogy minnél hamarabb vissza mennek magyarba, mert egyszeruen csak pup az ember hátán ez az egész "rokonság"
2021. okt. 31. 23:33
 3/141 anonim ***** válasza:
38%
Igen, az vagy. Hallgass apádra. :)
2021. okt. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/141 anonim ***** válasza:
79%
Az vagy hát. Mit vársz? Ha az emberek szeretnének akkor arról tudnál. De nem szeret senki ezek szerint tényleg. Még a rokonaidról sem tudsz normálisan beszélni. Az ilyen szerethetetlen és flegma ezen nincs mit gondolkozni tovább.
2021. okt. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/141 A kérdező kommentje:
Barátaim vannak, akik szerint kedves, normális vicces lány vagyok, szerintük: "igaz, magadnak való vagy, de normális és kedves vagy" rengeteg baratomnak segítettem mar sok mindenbe, anyám szerint is normális vagyok csak visszahuzodo, az az van, hogy apámon kívül senki nem gondolkozik így.
2021. okt. 31. 23:47
 6/141 A kérdező kommentje:
Nos... beszéljünk a rokonaimrol akik itt laknak, tehát kezdjuk az 5 éves unokatesomrol, állandoan nálunk vannak, bejönn a szobámba szét szór mindent, ha neki valami nem ízlik legyen bármi, akkor "azt már mindjart ki kell kopni a foldre" a tesom régi játékait szanaszétt dobálják, jaa es a vegen mindent kinek kell megcsinalnia? Nekem.
2021. okt. 31. 23:49
 7/141 A kérdező kommentje:
Unokatesommal *
2021. okt. 31. 23:49
 8/141 A kérdező kommentje:
Állandoan zaklatnak, csak úgy a semmibol be állitanak hogy "Sziaa jottunk" eshát ezekre fell kell készülni igazából, szó szerint, plane ugy hogy én megvagyok szokva azzal, hogy nem kupizik senki, nem kopkod senki, nincs hangzavar meg ilyenek, mert én jobban szeretem az egyedul létet.
2021. okt. 31. 23:51
 9/141 anonim ***** válasza:
13%
Tipikus tinihiszti again. :)
2021. okt. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/141 anonim ***** válasza:
27%
A kicsi lány akit apuci nem szeret. F@szt érdekel ez. Most mit csináljunk? Verjük magunkat a földhöz és sajnáljunk? XD Önsajnáltató kis buta liba.
2021. okt. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!