Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tenyleg én vagyok a szerethete...

Tenyleg én vagyok a szerethetetlen, és utalátos lány?

Figyelt kérdés
Apám szerint mindig is beképzelt voltam "csak 5 évesen nem" és tudjátok miert vagyok "bekepzelt?" Mivel nem beszelgettek senkivel, szegyenlos és visszahuzodo vagyok, anyám szerint meg csak magamnak való, a rokonaimat anyám részéről, es apám részéről is utálom, az egyik rosszabb mint a másik, pletykások, hazudos rohadék az összes, van egy fiú unokatesom, vele nagyon jól ki jövök (kivétel a családból) mert amúgy apam szerint engem mindenki utál, mert bekepzelt vagyok, meg velem senki nem jonn ki, meg engem nem lehet szeretni, (de ez csak apám véleménye) anyám szerint csak magamnak való vagyok, fiú unokatesom szerint, meg egy normális vicces kedves lány, sose csinaltam amugy semmi olyat amiert "bunko meg bekepzelt lennék"
2021. okt. 31. 23:30
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/141 anonim ***** válasza:
56%
79 miért fájna? A fiúk pont azért szeretnek mert normális vagyok, nincs okom panaszra. 😉Csak nem értem hogy neked miért vicces az ha valakinek jó a magatartása? Azt miért kell lenézni?
2021. nov. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/141 anonim ***** válasza:
56%
Amúgy ha szégyenlős vagy akkor nem hiszem, hogy neked rossz lenne a magatartásod, mert ezek amiket leírtál magadról szintén jó magatartásra vall. Akkor magadat is cikinek tartod emiatt? Xd
2021. nov. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/141 anonim ***** válasza:
56%

És még hazudsz is, hol kértél te bocsánatot? Sehol. Akkor minek írod?

Kár, hogy anyádék nem használtak óvszert, nem ártott volna. Vagy addig kellett volna kikapartatni amíg tudtak te "jó kislány". :)

2021. nov. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/141 A kérdező kommentje:
Ismerősök ember, tudjuk hogy kik azok, ennyi még eletunkbe egyszer se beszeltunk velük, ahol lakik a mamám, ott laknak azok a lanyok is, es hallom nap mint nap hogy ki mitcsinál, aztán mindenki sír hogy nincs pénz, meg kaja.
2021. nov. 2. 13:50
 85/141 A kérdező kommentje:
Normalis vagy ember, hol kernek en mar ilyen szerencsetlenektol bocsanatot? Hol eltek? Jaaa mar tudom.. bocs 🤭🤫 rosszabbak vagytok mint az allatkertben a patkányok, komolyan. (Tisztelet a kivetelnek)
2021. nov. 2. 13:52
 86/141 A kérdező kommentje:
84. Én is mondhatnam hogy szakadtal volna anyád méhébe, de azert annyira bunko nem vagyok😪
2021. nov. 2. 13:53
 87/141 anonim ***** válasza:
56%
Miért hiszed azt, hogy itthon mindenki nyomorban él? Én pl tök jól élek itthon is köszönöm szépen, semmiből nem szenvedek hiányt, kár általánosítanod megint. Komolyan ezért kiírtal egy kérdést, hogy szidd Magyarországot?🤣
2021. nov. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/141 anonim ***** válasza:
56%
87, pedig itt látjuk, hogy milyen bunkó vagy igazából. A válaszaid mutatják milyen beképzelt picsogó kislány vagy aki nem kapja meg senki szeretetét. 🙂 Ha normális lennél akkor nem írnál ebben a stílusban ahogyan.
2021. nov. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/141 anonim ***** válasza:
56%

85 a mama kicsit túloz. Mondjuk falun lakik ott meg sok a cigány, kitudja. De nem lepődnék meg ha a mama is a családi betegségetekbe szenvedne ami a hülyeség xd. És milyen aljasak vagytok már, hogy ott hagytátok éhezni, mert annyi eszed van, hogy szerinted itthon MINDENKI éhezik, latszik, hogy csak csórokat ismersz, én gazdag körökben mozgom, ahol én élek Magyarországon itt nincs csóróság.

De hát a mama éhen fog hallniiii. Mondjuk megérdemli az vén banya. Jól tettétek hogy ott hagytátok.😂

2021. nov. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/141 anonim ***** válasza:
56%
Érdekes, hogy leszólod a normális, csendes, jó magatartású lányokat mert én ilyen vagyok (most írok először), és emiatt sikerem is van a fiúknál, most is van barátom meg már volt 2 előtte. 17 vagyok. Szóval lehet, hogy szerinted gáz ha valaki ilyen meg szófogadó, jól viselkedő, de mégis én fiúzom meg nekem voltak emiatt a jó tulajdonságom miatt pasijaim nem is neked. Szerintem csak nem mersz szembe nézni vele, hogy a ribiket egyik fiú sem szereti ezért fújjogsz arra aki normális és jó magatartású, mert ezek szerint te pont nem olyan vagy. Ezért mondják rád itt a válaszolók, hogy akkor csak ribizli lehetsz.
2021. nov. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!