Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez önbizalom hiányt jelent?

Ez önbizalom hiányt jelent?

Figyelt kérdés

15 éves korom óta azt érzem hogy én egy lánynak sem kellenék. Kevésnek érzem magam ahhoz hogy engem akarjon egy lány a barátjának. Úgy érzem mindig találna nálam jobbat egy lány.

Sajnos eddig akikkel ismerkedtem lányok mindig más fiúval jöttek össze, szóval bejött a megérzésem.

21f


2021. nov. 6. 15:50
 1/3 anonim válasza:
76%

Nem, ez nem önbizalomhiány.

Hanem elmebetegség. Addig addig szajkóztad magadnak ezt a baromságot, hogy most már el is hiszed.

2021. nov. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez alsóbbrendűségi komplexus és súlyos ismérv. nem lehet belőle könnyen kigyógyulni, de választásaid: incel (aki kapcsolatfüggő, de képtelen szert tenni 1-re), vcel (aki nem is keres kapcsolatokat, mert rájött, hogy nem jók semmire), szerencsétlen kapcsolatú (aki nagy nehezen összejön a legótvarabb csajjal, miután teljesen leadja 0-ra az elvárásait, bebeszéli magának hogy ez jó, és aztán csendben szenved tovább).
2021. nov. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy engedd el a szenvedést meditációval. 2-es ezt kihagyta. Igaz én is ilyen voltam, és végül is 32 évesen lett egy barátnőm. Aztán a kapcsolatnak vége lett. Viszont közel a 40-hez és 5 évnyi rendszeres meditációval el tudtam engedni a vágyat. Jó-Jó, néha esténként még azt álmodom hogy van barátnőm, de az életben már nem kísért. Én végleg feladtam a harcot. Már jó így ahogy vagyok. (Mondjuk hogy el tudjam engedni, ahhoz lehet kellett az az 1 kapcsolat.)
2021. nov. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!