Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindenki jókislánynak néz....

Mindenki jókislánynak néz. Hogy oszlassam el ezt a tévhitet?

Figyelt kérdés

A 3-4 barátnőmön kívül mindenki strébernek néz, olyan tipikus okos jókislánynak. Mikor beszélgetnék másokkal is az osztályban, akkor olyan furán néznek rám, kb úgy, hogy ez most mit keres itt... :/

Oké, tényleg csendes vagyok órákon, de csak mert kb alszok :D

Öltözködésemmel nem tudom kifejezni, hogy vagányabb, rosszkislányosabb vagyok, mert így is alig találok magamnak ruhákat az alakom miatt.

Egyéb tippek? Ki szeretném fejezni a külsőmmel is a belsőmet, de nem tudom, hogy kezdjek neki...


15/L


2010. szept. 4. 12:37
 1/9 anonim válasza:
100%
Nekem is van ilyen problémám, hogy lestrébereznek, mert jó tanuló vagyok és a tanárok kedvence. De semmi extrát nem teszek, úgy öltözök ahogy éppen kedvem van (normálisan, farmer/poló). Szüneteken pedig önmagamat adom. Ne aggódj emiatt, a jegyeiden pedig ne ronts szándékosan, mert ez gyerekes. NE akarj megfelelni mánsak, csak mert ez és ez a divat.
2010. szept. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem rontok :D

Nem is szoktam tanulni.

Csak úgy bambulok magam elé, itthon se tanulok, mégis tudom az anyagot, olyan 4es tanuló vagyok kb. Rontani nem akartam. Nem tudom, miért hiszik, hogy okos vagyok, mikor tippelni szoktam dogáknál is, és így jön össze a 4es. Pedig már mondtam annak is, aki lestréberezett :/

Különben nem értem, miért gondolják tényleg ezt rólam, mikor láttak már pasikkal is, nem épp jókislány arcomat mutattam akkor :D

2010. szept. 4. 12:47
 3/9 anonim ***** válasza:
27%

Ne aludj órán, járj tanulmányi versenre, írj verset, járj drámakörbe! Abból még sosem volt baj.

Húzd ki a szemed vastagon feketével, ha a lábad formás, húzz neccharisnyát és rá fekete sortot (a nevelt lányom 80kg és jól áll neki)

Nézz kacéran a fiúkra, nevess a poénjaikon!

Hordj sok karkötőt, gyűrűt, ékszert, pirszinget!

Keress stílust! A követői befogadnak. Mi vagy inkább? Rocker, punk, ghotich, goa, emo, stb..valamelyik talán közel áll. Másolj le egy képet, öltözz fel így:

[link]

[link]


ilyen zenét szeretsz? Ha a stílusjegyeket magadra öltöd, akkor tudják, hová tegyenek. Moletteknek jól áll a sok fekete.

Fesd be a hajad feltűnő színre!

2010. szept. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tanulj, és legyél ötös. Ha nálatok a rossztanulás a menő, akkor ezt meg kell fordítani. Teljesen értelmetlen, hogy a buták irányítsanak.Ezek szerint te okos vagy . Hozz ki többet magadból, és válj stílusikonná! Öltözz kreatívan, meglepően!Teremts divatot. Ha mersz magad lenni, a birkák követni fognak, és sztárolni. Ne félj a meglepő színektől, formáktól, kiegészítőktől!

Nézd meg a kedvenc márkám kollekcióját, ez sohasem unalmas. Te is megvarrhatod magadnak.

[link]

43 nő

2010. szept. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én biztos soha nem fogok járni versenyekre, meg ilyenekre, lusta vagyok hozzá és tanulni is. Jó nekem az a 3-4es, amit összehozok...

Amúgy piercingem van a nyelvembe, szeretnék még máshová is, csak apu most nem ad rá pénzt... :( :D

2010. szept. 4. 13:04
 6/9 A kérdező kommentje:

Amúgy nem vagyok rocker meg goth se, semmi ilyesmi, átlagos zenéket hallgatok, mindig azt, ami megtetszik. :)

Sminkelek is, fekete tussal.

remélem nemsoká elfelejtik, hogy én milyen apáca meg szent vagyok :/

2010. szept. 4. 13:05
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is 4-es tanuló voltam amikor középsuliba kerültem, beültem a leghátsó padba, ott körülvettek heten, mind 1-2 tanuló, hülyéskedtünk, jegyzeteltünk jól elvoltunk, csak a jegyekben volt eltérés... Persze én is hallottam hogy stréber, meg otthon csak tanulok, erre bemondtam "Dehogy tanulok, nincs arra nekem se időm, se energiám, csak órán jegyzetelek mint ti, csak ti olyan h..ék vagytok hogy dolgozatnál nem a füzetet nézitek a pad alatt hanem az üres lapot, és a mellettetek levőt..."
2010. szept. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha beszólnak, majd én is vmi ilyesmit fogok mondani, köszi :D
2010. szept. 4. 13:30
 9/9 anonim ***** válasza:

Aki strébernek nevezett, nincs tisztában a szó jelentésével. A helyedben én nem emiatt aggódnék, hanem hogy teljesen középszerűnek ne nevezzenek, mint ami felé most éppen töröd magad...


Attól még, hogy egyvalaki ezt mondta rólad, még nem biztos, hogy mindenkinek ez jutott az eszébe, ne általánosíts. Másért is nézhetnek rád furán.

2010. szept. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!