Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Folyamatosan vergődök egyik...

Folyamatosan vergődök egyik táplálkozási stilustól a másikig, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mostmár teljesen biztos vagyok benne, hogy bennem van a gond. Mindenki megtalálja a megfelelő fogyókúrát neki, mindenki elégedett egy idő után azzal amit eszik(mégha nemis tökéletes),szóval senki sem ugrik le az emeletről emiatt,de nekem ez már mánia lett. Szeretnék egy olyan táplálkozási stilust, ami megőrzi a vonalakat, de ha napokig akárcsak az egészséges táplálkozást követem ( és nem diétázom !!!), már akkor is érzem, hogy megőrülök !!!!

Utálom, hogyha bundás kenyért kivánok akkor fékeznem kell magam, csak mert "nem egészséges " és csak EGYSZER fér bele 1 hónapba. Utálom, hogy amikor a vendéglőben vagyok én is zöldséget kéne rendeljek hússal, mert az az, ami tökéletesen egészséges és nem hizlaló.


ÉS talán nem is ott van a gond, hogy meghalnék bundáskenyér nélkül(de azért valóban haldoklok nélküle), hanem bennem van egy hihetetlen rossz állapot amikor nem vagyok igazán szabad. És amikor én valóban úgy eszek, ahogy azt "kellene", de nem úgy ahogy nekem esik jól, akkor én már nem érzem magam szabadnak.


Valaki átment ilyesmin vagy feleslegesen filózok itt ? egy lány


2010. szept. 5. 08:24
 1/1 anonim válasza:
Amit leírsz szerintem teljesen normális.Azért mert ne filóz annyit hogy ez nem egészséges meg az nem.Az emberek ma már minden szart megesznek szó szerint.a zöldségben is vannak káros dolgok.Ha egészséges akarsz lenni ne dönts úgy hogy a bundás kenyeret nem eszed meg:)Edd meg nyugodtan akár reggel 10 órakor vagy délben,de este felé nem.Reggel azért jó mert a zöldségekben lévő vitaminok többsége zsírban oldódik.Este azért ne egyél ilyet,mert a zsír elraktározódik.Ilyenkor nem használod fel a plusz energiát,és még aludni sem tudsz.Nyugodtan edd meg.Ahhoz hogy az alakod megőrizd járj edzőterembe kardio edzésekre.Fantasztikusak a gépek.már fél óra is 200 kalóriát eléget.A napi kalóriabeviteledre figyelj.szerezz be egy táblázatot,avyg írj priviben és segítek:)
2010. szept. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!