Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szoktál otthon tanulni?

Hogyan szoktál otthon tanulni?

Figyelt kérdés
Szoktál zenét hallgatni vagy valami, mert(sajnos) én is rászántam magam a tanulásra
2010. szept. 6. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Csöndben. Esetleg hogy jobban megmaradjon az anyag, ki is jegyzetelem.
2010. szept. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
előszöris nem sajnálom rá az időt, máásodszor megteremtem hozzá a környezetet hogy ne kelljen felugrálni (innivalót meg zsepit viszek oda.:D) és igen zenét hallgatok mert ugy nekem könnyebb..
2010. szept. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem síri csönd kell a tanuláshoz

zene mellett nem birnék tanulni, mert arra figyelnék és énekelném, nem pedig az anyagra:D

nemtudnék koncentrálni

2010. szept. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hazajövök . gép bekapcs. a gép előtt ülök, mellettem van a táska, közben cserélgetem a füzetekez magam előtt, és mire alvásra kerül a sor, olyan este tíz körül, elolvasom mindet.
2010. szept. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én mindig kiírom egy külön erre szánt füzetbe, azt amit megtanulok, mert így jobban megmarad, amit leírok. Utána elmondom magamtól néhai belenézéssel. Nem magolás, mert csak a lényeg marad meg, de ha valami kimaradt és rákérdez a tanár, akkor egyből eszedbe jut, és fogod tudni.
2010. szept. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
suli után haza jövök, leülök az én kis sarokíróasztalomhoz, előpakolom a cuccokat, felkapcsolom a narancssárga lámpámat, előpakolom a sok-sok színesemet(tűfilcek), és elöször mindig matekkal kezdek, majd haladok sorba, ami a kezembe kerül. :D Amúgy, szoktam be zenét tenni, halkan, magyar rap, flashelős zene. :)
2010. szept. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én egyáltalán nem szoktam otthon tanulni ... vagy ha mégis akkor csak az érettségi fontosabb részeit amit magolni kell... pl.: Magyarból tanulok az nem logikázós meg érthető hanem magolós.


egyébként ha az órán odafigyelsz és a tanár nem diktál hanem magyaráz akkor simán megvan a 3-mas, értelmesebbeknek 4-es is. :D


Haza meg már nem is sietek mert csak kajálok aszt alszok vagy esetleg gépezek, és megnézem mások hogy tanulnak :D

2011. okt. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!