Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Más is utálja, ha az anyja...

Más is utálja, ha az anyja mindíg csakúgy szónélkül fontoskodik, turkál a fiókjaidban, rendekedik és ordibál, hogy"miért nem raksz rendet a polcodon"?

Figyelt kérdés
én utálom!vén hülye idióta!mindenkire ráerőszakolja magát,és az kell legyen,amit ő akar!és ha egy könyv a polcon nem ittvan,hanem ott,akkor kiborul,hogy "miért nem raktál rendet?miért nekem kell"amikor senki nem is kérte,hogy rendezkedjen!rendmániás hülye!másnak is ilyen az anyja?
2010. szept. 6. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
csak ha nincs rend a szobámban akkor intézkedik, szóval inkább rendet rakok, h ne turizzon.
2010. szept. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de nekem rend van a szobábmban,ugyhgy nemértem miért csinálja eztet!
2010. szept. 7. 12:39
 3/4 anonim ***** válasza:
eztet?...amúgy meg nem szép dolog ha ilyeneket mondasz édesanyádra.
2010. szept. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ezt=eztet azt=aztat ez falusias,nézz utána,mielőtt okoskodsz!egyébként tudom,de ha ismernéd te is hasonlókat mondanál!
2010. szept. 8. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!