Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A szomszédomnak meghalt az...

A szomszédomnak meghalt az anyja. Mit tudnék mondani neki?

Figyelt kérdés
A részvéteken kivül...félek,hogyha beszélnem kell vele,nem tudok majd mit mondani neki...az anyja rákos volt...
2010. jan. 27. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Biztositsd róla, hogy rád mindig számithat

Nem kell sok duma ilyenkor, én is túlmentem többször is ilyen helyzeten, engedd hogy ő beszéljen hogyha akar, ha meg nem akkor ne erőltesd, elvégre nincs nagyon mit mondjál, nem NEKED halt meg valakid

2010. jan. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudom,csak nekem osztálytársam is,meg barátom is...
2010. jan. 27. 21:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, akkor sem változik semmi, érted? Ha sokat beszélsz erről akkor idegesitővé válsz, gondolj bele a haverodnak milyen érzés lenne beszélni erről mikor még 2 hónap sem telt el. Nekem az ismerősöm még ma is elkönnyezik, ha szó kerül a dologról ,pedig már 1 év is eltelt


1ébként első válaszoló vagyok

2010. jan. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha olyan viszonyban vagy vele, akkor öleld meg, vagy fogd meg a kezét. Nem kell sokat mondani, akivel ez történik, az is pontosan tudja, hogy a többiek nem tudnak semmi értelmeset mondani neki, nem is azt várja.
2010. jan. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
21:19 vagyok: vagy miután lefutottad a tiszteletkört, beszélj vele bármi másról, ami eltereli a figyelmét. Kérdezd meg, van-e kedve átmenni hozzád egy teára, és hagyd, hogy ő válassza meg a beszélgetés témáját.
2010. jan. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem elég ha annyit mondasz, hogy Sajnálod, és ha szeretné szívesen átmész hozzá!

Inne tudni fogja, hogy számíthat rád..

2010. febr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!