Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szépség, pénz, bölcsesség,...

Gyorki92 kérdése:

Szépség, pénz, bölcsesség, igaz barát. Ha egyet választhatnál az előzőek közül, melyiket választanád?

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 21:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
20%
Pénz!!!
2010. szept. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%
barat
2010. szept. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Bölcsesség. Mivel ha bölcs vagyok tudom hová fektessem be a pénzem, ezért gazdag leszek. Mivel bölcs vagyok, tudom mitől lesz jó életem, és mint tudjuk, aki sikeres közéletben az sikeres a magán életben is. Így kapásból 3 dolgom van. (Zavaros eszmefuttatás mi?)

A szépséget meg odaadom a lányoknak. :D

2010. szept. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
barát
2010. szept. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
barát :)
2010. szept. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Szépség

a többiből rossz tapasztalataim vannak ( jó kivéve azért a pénzt ) de pl barátokban sokszor csalódtam.

bölcsesség pedig van valamennyi csak csiszolni kell ha úgy van;)

Belülről- a tulajdonságaimat illetően( és nem egoizmusból írom ) -azzal nincs probléma.Persze nem vagyok tökéletes,vannak nekem is hibáim, de amilyen vagyok személyiségileg azon nem változtatnék.

Úgyhogy maradt a Szépség -én ezt választanám!

2010. szept. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
barát. a szépség belülről jön, a pénzért meg kell dolgozni, a bölcsesség meg hosszú évek alatt épül fel, és ez így van jól.
2010. szept. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
bölcsesség
2010. szept. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
100%
Igaz barát és bölcsesség van, a szépség relatív, a pénzt választanám, mert azzal legalább lenne esélyem javítani az egészségemen azzal, hogy kikerülhetnék a gyerekkoromtól stresszel teli életből, ami már az egészségemre (ezáltal az életemre) is veszélyes kezd lenni.
2010. szept. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Pénz. Arra most nagy szükség lenne.
2010. szept. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!