Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én érzek így? (bővebben...

Csak én érzek így? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem tudtam jobb címet adni, mert amit akarok az nem igazán kérdés csak valahogy úgy érzem hogy ide leírom.


A helyzet hogy megnéztem a "túl jó nő a csajom" cimű filmet, tudom hogy film és nem valóság, de a végén elsírtam magam, ciki nem ciki borzalmasan érzem magam hogy ilyen velem sose fog megtörténni. :(


2010. szept. 6. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem láttam a filmet, de szerintem nem ciki, amit csináltál, nem kell, hogy rosszul érezd magad miatta. Én is éreztem már olyat, hogy valamilyen történetet olvasva(szerelemről) elsírtam magam, pont azért, mert úgy éreztem, hogy velem sosem történhet olyan :'( Amúgy hány éves vagy és milyen nemű?
2010. szept. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
20f
2010. szept. 6. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!