Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem szoktál meghatódni a...

Nem szoktál meghatódni a saját válaszaidon, ami nagyon jól sikerültek?

Figyelt kérdés
Én néha igen,elérzékenyülök és büszke is vagyok magamra, hogy hogy lehetek ilyen tökéletes, és mennyivel jobb választ írok mint más. Egyszerűen megértem a kérdést, és a legjobb tudásom szerint válaszolok. Amikor visszaolvasom a válaszom, és látom hogy tökéletes, senki de senki nem tud belekötni, az annyira jó érzés. Néha még sírok is az örömtől! Igaz, néha lepontoznak 0% hasznosra, de ez engem nem tör meg, a lényeg, hogy én tudjam, hogy a válaszom tökéletes. Ti hogy vagyok ezzel?

2021. dec. 29. 23:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Amik*
2021. dec. 29. 23:05
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. (bár van egy kettő válasz, ami annyira jól sikerült, hogy többször nem tudnám megírni).
2021. dec. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem néha erekcióm lesz és ezeket újraolvasva maszturbálok. Csodálatos érzés.
2021. dec. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező. Te nemcsak tökéletes válaszokat, hanem meghatóan tökéletes kérdéseket is írsz. Kicsordulnak a könnyeim a sorokat, sőt a szavakat olvasva. Kérlek, oszd meg velünk tökéletességed pár titkát!
2021. dec. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van pár válaszom aminél azt gondoltam, hogy "hú bazzeg most jól megmondtad" és 100%-os még ráadásul.
2021. dec. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem. De én úgy érzem hogy mindenre tökéletesen válaszolok és a körülöttem lévők már megszokták, így nem lepődök meg rajta ha mások számára olyan nagyon lelkis/nagy dolgot írtam. Sokszor kértek rokonok hogy írjak még hivatalos leveleket, segítek kisebb-nagyobb tesóimnak a fogalmazásokba, szeretek motiválni emebereket szavakkal.. stb.

Jól bánok a szavakkal.

2021. dec. 30. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyankor pezsgőt bontok,már félig alkoholista vagyok ha érted🍾
2021. dec. 30. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Meghatódni nem, de azért jólesik, amikor egy szépen megfogalmazott, kerek választ sikerül adnom egy kérdésre. Ilyenkor a sok pozitív értékelésnek is örülök, bár egyre több a troll, aki mindent lepontoz.
2021. dec. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!