Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért viselkedik így?

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam, állandóan játssza a nagyfiút, beszólogat, lövi a poénokat, iszonyatosan sokat beszél - nyilván nem mindig a legértelmesebb módon.......

és kritizálja a nála még gyengébb elméjű "hülyegyerekeket".....

Na most a suliban ő is a hülyegyerek stílust nyomatja, máskor meg ha olyan helyen van,ahol a komoly embert kell előadni,akkor persze simán megteszi, nem gond... felemelt állal mindenki fölött átnéz, zárkózottan, konzervatívan viselkedik, és konszolidáltan, normálisan, előzékenyen ... stb...


Na de most akkor hogyan lehet rajta kiigazodni?

A tesója csak nevetve meséli,hogy hogyan szokott másokat a hátuk mögött kicikizni a hülyeségeikért, de ennek ellenére az idő nagy részében,amit társaságban tölt, ő is nyomatja azt a stílust,mint akinek semmi agya nincs...


egyik évben mögötte ültem,és totál lejött,hogy ezt megjátssza meg teszteli a csapatot.. de nem vagyok benne biztos,hogy még mindig erről van szó,illetve hogy miért csinálja és akkor ő hogyan érzi jobban magát??? komoly belül vagy hülyülni szeret???


Mert én nem nagyon értem !!

vagy ez a hülyülés a hormonok miatt van??

ő most komoly ember vagy ugyanolyan idióta,mint a többi??


Remélem értitek és el tudjátok képzelni,hogy mi lehet.


2010. szept. 7. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
menjetek szobára
2010. szept. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagy ravasz az a fiú. Ő már tudja azt, hogy a legjobb módszer, ha kiismerhetetlennek mutatja magát...
2010. szept. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért teszi az agyát, hogy bevágódjon a többieknél, szeressék, és legyenek barátai. Egy komoly fiúval nem sok mindenki barátkozna a korosztályából, mert sok fiú ilyenkor még elég éretlen, és csak az számít neki, hogy kinek nagyobb a pofája másokkal szemben.
2010. szept. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, sokat segített a válaszotok! Egyébként ezen a viselkedési stíluson csak kevés ember lát át? És a kiismerhetetlenség egy lánynál is előny?

(Illetve, személyes véleményem szerint, amíg fel nem tettem a kérdést, és nem válaszoltatok, megrendült a bizalmam benne, hogy esetleg lecsúszott a többi gyerek szintjére, így a kiismerhetetlenség nálam - persze másnál lehet az -, nem előny...)

2010. szept. 7. 18:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért ilyen,mert alfahím a környezetében,e mellet jól felismeri és alkalmazkodik az adott szituhoz.
2010. szept. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!