Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Barátnős dolog. Miért viselked...

Barátnős dolog. Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Lány-lány barátságról van szó. van egy bnőm, akivel msnen keresztül barátkoztunk össze kb 1,5 hónapja, és eddig alig találkoztunk élőben, 2x voltunk együtt bulizni. de amíg msneztünk nagyon megszerettük egymást, főleg ő mondta, h megszeretett engem. aztán írtunk kedves, barátságról szóló véleményt egymásnak iwiwen (azt is ő írt először). de egész héten tök furán viselkedett velem, de ha kérdeztem azt mondta, h nincs semmi baja, és h megmondaná, és ma meg letörölte azokat a véleményeket iwiwen, amit én írtam, meg amit ő írt nekem. miért csinálta ezt? 20/L
2010. febr. 19. 19:20
 1/2 anonim válasza:
Lehet hogy van valami baja!! Így interneten nem biztos h elszeretné mondani!! Vagy lehet hogy megharagudott valamiért!! Találkozzatok valamikor és beszéljétek meg a dolgokat!!
2010. febr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hirtelen kiábrándult belőled, és már nem érzi úgy, hogy olyan jó barátnők lennétek.

Milyen volt, amikor élőben találkoztatok? Hogy éreztétek magatokat? Ő hogyan viselkedett?

Az msn világa teljesen más...sajnos (néha ezt kell mondanom), mivel ott túlidealizálhatjuk a másikat.

Sajnálom, hogy így alakult, de próbálj ne ennyire ragaszkodni hozzá, és ne szomorodj el, ha esetleg úgy van, ahogy írtam.

2010. febr. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!