Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon meg lehetek borulva...

Nagyon meg lehetek borulva lelkileg, ha sokszor el sírom magam a Titanic végén?

Figyelt kérdés
Néha csak a végét nézem, és gombóc lesz a torkomban, könnyezek, pedig csak film…

2022. jan. 2. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is elsírom magam férfiként. Pedig sokszor láttam már.

(nem vagyok meleg, még mielőtt valaki ezzel jönne)

2022. jan. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Mivel ismered az egész filmet, így újra az érzelmi töltetet éled át, szerintem nem vagy megborulva, csak érzékeny vagy.
2022. jan. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Amúgy a Marley és én végén is sírtam, meg az Édesek és mostohák, Ni csak ki beszél, Született feleségek, Mielőtt megismertelek..


Túl teng bennem a női hormon?

2022. jan. 2. 20:49
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Én a múltkor egy nagyon értelmes hajléktalanról szóló dokufilmen jártam így, meg van még standard 1-2 film. De a Titanic nem, mert sosem kedveltem a történetét, a karakterek ellenszenvesek, meg az egész Titanic-dolog erősen felvan fújva, csak mert angolszászokkal történt a dolog. Voltak ennél keményebb katasztrófák is a világon, csak azok "nem fontosak", mert nem angolszászokkal történtek.
2022. jan. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Lehetséges, de fordítva. Azért nézed a Titanic végét, mert sírásra késztet, és az enyhülést hoz.

Csak te tudhatod, mennyire vagy békében magaddal. Vannak-e elnyomott fájdalmaid, ér-e elég pozitív visszajelzés stb., stb.


Én is szoktam könnyezni még egy dalon is. Nem baj az, ha az embernek van lelke.

2022. jan. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem halt meg Leo, tengeralattjáróval kimentették, azóta még egy csomó filmben szerepel.
2022. jan. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 Persze hogy nem, az csak a dublőre volt.
2022. jan. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én így elsírtam magam, de 5 éve kb már egyáltalán bele se nézek abba a filmbe, így meg van oldva.
2022. jan. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Én a Oroszlán királyal vagyok így 😅 29 éves férfi vagyok
2022. jan. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az Oroszlán királyon is sírtam persze …
2022. jan. 3. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!