Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet lelkileg túllépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet lelkileg túllépni valakin, aki nem is volt az ,,enyèm"?

Figyelt kérdés
Elhùzòdò vàlàs mellett beszèlgetni kezdtem egy fèrfival. Szimpatikusak voltunk egymasnak, òràkig el tudtunk mèlyülni egy-egy tèmàban, stb. De az az elvem, hogy bàrmennyire is vège a kapcsolatomnak, mìg együtt èlek az exxel, addig màs pasival semmi szex. Így a beszèlgetèsnèl nem sokkal tovàbb jutottunk. Egy kulturàlt megbeszèlèssel le tudtuk ezt zàrni, nem eletszerű, hogy ilyen esetben akàrki örökkè vàrjon. Azòta neki van működő kapcsolata, èn meg meg mindig az exxel èlek :/ Viszont hianyzik az a fèrfi. Lehet, hogy csak a ràm irànyìtott figyelem. De jò volt vele beszèlgetni, jò volt a közelsège. Hogyan lehet ezen túllenni?
2021. okt. 10. 17:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
En az ilyeneknek ugy orulok hogy idejeben kiderult hogy neki más is simán jo es nem mellettem bontakozott ez ki.
2021. okt. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

En ugy vagyok az ilyenekkel hogy aki osszejon xy al, mikozben velem ismerkedett vagy akármi az mellettem is osszejott volna xy al.


En nem hiszek az ilyen elhatarolódasokban amirol irsz. Hogy akkor nem lenne vele nem jon vele ossze ha en időben vagyok neki.

En a parhuzamos solgokban hiszek nem az egymas utáni dolgokban.


En ugy lennék vele hogy bemutatkozott.


A mostani baratomat en anno offoltam a neten(tarsker).

De maxon(kb tiltas torles szint sot el is felejtettem őt)

1 ev mulva felneztem a netre random rairtam egy full idegenre, megismerkedtunk osszejottunk jarunk es kesobb kiderult hogy ő az akit en tavaly offoltam...


Azaz 1 éven át nem volt senkije max szexpajtik csak. Es még azt se beszeltuk meg hogy várnia kéne rám. Es mégis én lettem a menyasszonya.

2021. okt. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ettől félek én is, hogy így járok ahogy a kérdező. :/
2021. okt. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert aztán még veletlenul lesz esélyed olyanra akinek te kellesz nem a másik.

Ettol aztan nagyon kell félni..

2021. okt. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mièrt ne lenne neki mas is jò? Neki sikerült egèszsègesen tovàbblèpnie, nekem nem, èn leragadtam. Nincs okom neheztelni rà, csak szerintem ne logikus, hogy hianyzik ennyire. Lehet, hogy csak az elszalasztott alkalmat ,,siratom". De nagyon nem vagyok a fèlrekettyintős fajta, ez az èn döntèsem volt, hogy akkor nem volt semmi.
2021. okt. 10. 20:45
 6/13 anonim ***** válasza:
44%

Az már régen rossz, ha igy fogod fel. Önbecsulés kanyarban.zero.


Az kb a minimum, hogy akinek kellek annak nemár azert, mert epp lo/vagy más nincs. Vagy olyan alapon, hogy amelyik hamarabb berepul. Es mindegy.


Ilyen ffit ne

2021. okt. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez van, amikor az elvek fontosabb, mint a szerelem. Tény, hogy jól nem jöttél volna ki belőle, mert barmennyit is bizonygatod, hogy csak az anyagiak miatt nem váltatok még el, tudat alatt megvet érte, ha mégis lefekszek vele. Amíg nem költöztök szét, felesleges almodoznod. Ezt én is megtanultam 5 év alatt. Most szembe kell azzal néznem, hogy vagy maradok így élve eltemetve vagy rá bírom végre magam szánni a válásra
2021. okt. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Vársz 4-5 évet és rendbe leszel. Nem egyedüli eset, gyakran történik ilyesmi.
2021. nov. 20. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Masik pasival
2021. nov. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Részben megértem őt, nyilván zavarta a helyzet és nem igazán akad olyan ember, aki ehhez jó képet vágna. Valóban egészséges módon tovább lépett, neked meg mindez jó leckeként szolgált, hogy törj ki ebből a házasságnak már nem nevezhető valamiből.

Másrészt azt az oldalt is megértem, aki úgy látja, ha akart volna téged, várt, illetve lépett volna feléd komolyabb irányba.

Már nincs jelentősége, mi motiválta az illetőt, a tanulság, hogy érdemes lenne kilépni a biztos érzelmi hullaságból, változtatni az életeden.

2021. nov. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!