Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért akar valaki kiismerhetet...

Miért akar valaki kiismerhetetlenség köntösébe bújni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 21:30
 1/5 anonim válasza:
Mert fél, hogyha valakinek megnyílik, mert megbízok benne, ezzel visszaélnek, és nagyot koppan. Nehéz az ilyet levetkőznie az embernek.
2010. szept. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én pont azért, amit az első írt :'(
2010. szept. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én is, képzeld (az első)!:D Erőszakold rá maagad, hog menj oda a többiekhez beszélgetni, és ne csak ülj, és kukulj csendben, hanem időnként szólj közbe aprókat, hogy en csak hallgatóság legyél. Ezt lehet régebb óta ismertekkel. Akiket most ismersz meg, azokkal könnyű, lazulj, és ha úgy ítéled meg, hogy alkalmas arra, hogy jobban összebarátkozz vele, kicsit mélyítheted a beszélgetést.

Sokat segít, ha nagyon udvarias vagy.

2010. szept. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, tudom, hogy ezt kellene csinálnom, de elég nehéz sokszor :S
2010. szept. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért mert ha megnyílsz valakinek, az azt jelenti hoyg közel áll hozzád. Azonban ha az illető cserben hagy, az jobban fáj, mintha meg sem ismert volna....

Nálam azonban ez a természetes, semmi ilyesmi 'hátsó szándékom' sincs azon bizonyos köntös viselésével, megszoktam, ilyen vagyok.

2010. szept. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!