Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem akar barátkozni...

Miért nem akar barátkozni velem senki?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy ilyenkor mit illik ide írni, még sosem írtam ilyesmit ide. Kérdezzetek.

14/F


2012. máj. 3. 15:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
könnyen nyitsz embertársaid felé?
2012. máj. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mit kérdezzek?

Mindennek megvan az oka (lehet hogy bunkó vagy)

2012. máj. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nyitnék, de nem tudok kinek, meg hova. Nem vagyok bunkó, egy légynek nem tudnék ártani, inkább kiengedem az ajtón, de nem csapom le. Iskolában is kakukktojás vagyok, szünetbe az osztálytársaim hülyülnek, ordibálnak, verekszenek, én meg addig inkább a tanárokkal dumálok, vagy olvasok egy könyvet.
2012. máj. 3. 15:28
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismetlek, nem tudom. Több oka lehet. Bátortalan vagy, nem mersz közeledni az emberekhez.


Van valami szépséghibád, ami miatt nem tartanak menőnek. Bár ez oknak elég bunkóság lenne a társaid részéről.


Lehet nem vagy elég menő... ezeket csak azért mondom, mert a te korodban én is ilyenek miatt maradtam ki a a társasági életből.


De mondok valamit. Egy percig se gondolj arra, hogy benned bármi hiba is van, győzd le a gátlásaid!


Lesd meg mik azok a dolgok amik a társaidat foglalkoztatják, és hátha találsz valami közös pontot ami beiindítja a társalgást, ami jó út a barátok felé.


De sose akarj másnak látszani. Gondolok itt arra, hogy valamelik menő haverod a rotációs kapákért rajong, te nem, de azért, hogy elfogadjanak, te is elkezdesz rajongani... :)


Bizz önmagadban, az a legfontosabb.

2012. máj. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
zárkózott vagy nagyon. Olyan nincs, hogy nem tudok, hova vagy kihez nyitni. A hülyüléssel semmi baj. Olvasd el a Szent Johanna Gimit (Leiner Laura) ha már ennyire szeretsz olvasni és egy ugyanilyen lányról szól akinek szintén nehezen megy a beilleszkedés. Tudom, nem egy Shakespeare, de neked lehet jót tesz!:)
2012. máj. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Szia!

(Én is ebben a helyzetben vagyok)

Sajnos erre igazán nincs magyarázat. Lehet, hogy még nem találtad meg azt az embert, akivel jól kijössz. Gondold át, hogy hogy viszonyulsz az emberekhez. Egy kapcsolat kiépítése kölcsönös.

Szerintem ilyenkor azt tudod tenni, hogy próbálsz beszélgetni, találkozni, stb azokkal az emberekkel, akiknél azt tapasztalod, hogy akár egy nagyon kicsit is érdeklődnek felőled. Ha pl sok ember beszélget egy "kupacban", akkor odamész és próbálsz bekapcsolódni. Ha nem sikerül elsőre, nem baj, mert látják, hogy Te is érdeklődést mutatsz feléjük. Ezt követi, hogy ők is fognak érdeklődni és minél többet beszélsz velük, annál jobb kapcsolat alakul ki köztetek. Vigyázz, hogy ne erőltesd.

Egy igaz barát jobb, mint több hazug.

Remélem segítettem!

2012. máj. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Előző vagyok!

14/L

2012. máj. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Sok oszt. társam mondja, hogy randa vagyok, meg most ez a legújabb, hogy a tükör törik el előttem, lehet, hogy az ő szemükben vok randa. Társaimhoz nem is hasonlítok, mert egyfolytában csak Nossa Nossa, vagy mi a lófa... fene, Fluor Tomi, Facebook, ezmegaz. Amúgy az osztálytársaimnál sokkal gyengébb vagyok, erőben, és súlyban is. Amúgy 17 az osztálylétszám, 12 minimum az ebédlő előtt, és csak ezekről beszél. Ha odamegyek, akkor meg egy nagyon barátságos TAKARODJ-jal elküldenek. Ismernek, hogy én mennyire utálom a mai zenéket, hogy csak 2000 előtti zenéket hallgatok, meg 1-2 ami után van, de nem szeretem a mai zenét. Egy barátom egyfolytában egy 3-as csoporttal lóg, és velük cseszeget, persze, ha telefonon, vagy 4 szemközt dumálok vele, akkor marha normális gyerek. Ma megkérdeztem az egyik osztálytársamat, aki sose száll le rólam, hogy mi a baja velem. Ezeket mondta: Sz*rul öltözik, sz*r a cipőm, sz*r a hajam, és b*zis a járásom. Aztán meg a pofámba fújta a cigifüstöt. A cipőm Adidas, de van vagy 5 éves, a cuccaimban meg jól érzem magam. A könyvajánlót köszönöm, még nem is hallottam a könyvrő, de majd elolvasom! :)

(Rotációs kapa xD)

2012. máj. 3. 15:44
 9/13 A kérdező kommentje:
Kiegészítem: Az a 12 osztálytársam áll az ebédlő.
2012. máj. 3. 15:45
 10/13 A kérdező kommentje:
Ebédlő előtt. Na. Csak leírom egyszer :)
2012. máj. 3. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!