Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most akkor milyen szexuális...

Most akkor milyen szexuális beállítottságú lennék? Nagyon össze vagyok zavarodva 16/L vagy talán a fiatalságom.. És kérem szépen hogy trollok ne írjanak

Figyelt kérdés
na szóval úgy kezdődött az egész hogy megismertem egy meleg sráccal aki csajosabb volt (ha ezek annak nevezhetőek) ilyen has pólókat hordott és sminkelte a szemöldökét meg csajosan táncolt barátság ezt nem 24éves fiúról van szó aki azt is mondta elvileg régebb volt lánnyal is de azt nem mondta hogy hány éves korában. És így ahogy jobban megismertuk egymást többet többet kezdtem el érezni iránta mint barátság és párszor álmodtam is vele meg mindennap rajta járt a fejem. Ezeket nem mondtam el neki. Aztán később ezek az érzések elmúltak.iranta és ezek után mind ezek a fiúk kezdenek bejönni akik ilyen csajosabbak biszex meg meleg..mot akkor milyen szexuális beállítottságú lennék? Kizárnám hogy hetero

#szexualitás beálítottság
2022. jan. 8. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát tedd fel magadnak a kérdést kit tetszenek A fiúk? tök mind egy hogy csajos vagy nem csajos. Vagy a lányok? vagy mindkettő?
2022. jan. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biszexre tippelnék.
2022. jan. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy es kivancsi ... nem kell ebbe tobbet belegondolni. Majd ez is megvaltozik mint a srac iranti vonzalmad. Ilyen egy 16 eves elete :)
2022. jan. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16 évesen ez még bármit jelenthet.
2022. jan. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális válaszokat :))
2022. jan. 8. 22:07
 6/7 anonim ***** válasza:
29%

Követitek ezt az elmebeteg, természetellenes, aberrált divatot. Azt hiszitek, ettől lesztek különlegesek, érdekesek.

Ahelyett, hogy a tanulással, művelődessel fejlesztenétek magatokat.

Az vagy, aminek születtél: lány. A normális lány a fiúk iránt orientálódik. Más variáció nimcs.

Ami a normalitáson kívül esik, az abnormális, beteg.

2022. jan. 9. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lány vagy és a fiúkhoz vonzódsz (akkor is ha ratyik) és nem vagy hetero? Mesélj még! :D
2022. jan. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!