Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincsen barátnőm,se barátaim,m...

BearBoss kérdése:

Nincsen barátnőm,se barátaim,mi a gond velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Röviden rólam: Szlovák-Magyar,Introvert,őszinte,félénk,kedves 18 éves srác vagyok. Még soha nem is csókolóztam egy lánnyal se. 7 éve van egy jó lány és fiú barátom,de már középsuli óta ő rájuk se tudok barátként tekinteni,mert csak iskolában beszélgetünk,azon kivül semmi.

Régen alapiskolában kövér is voltam,de azóta lefogytam 20 KG-t (135KG voltam és most 115KG) és sokan dicsérnek is,hogy meg se ismernek,de még így se tudok RENDES megbízható barátokat találni.

Egy gyengébb és rosszabb hírnevü Szlovák suliba járok már,és azt érzem,hogy rossz társasággal vagyok körülvéve,ahol sok a cigis,extrovert bulizós gyerek,ahol a 16 éves csajoknak 20-22 éves pasijuk van. Az egyik ilyen lány elkezdet velem flörtölni és szemezgetni,de rá 1 hónapra már lett pasija és abból az 1. évből 3 hónapot se jártunk suliba covid miatt,és nem mertem kezdeményezni és észrevette,hogy ahhoz képest,hogy mekkora 2 méteres vagyok,eléggé félénk vagyok és nem mertem hozzá se szólalni.

Igaz,hogy nem járok ki sehova,falusi gyerek vagyok és a falumban is csak olyan gyerekek vannak akiket ismerek annyira,hogy nem akarok velük barátkozni. A városba meg nemtudok kivel vagy hova elmenni,főleg a covid miatt se,vagy csak kifogás lenne ez?

Viszont járok terembe edzeni és ott próbálkozok lányokkal ismerkedni,de ritkán vannak lányok,és ha vannak is akkor nekik is pasijuk van. Megpróbáltam röviden leirni magam és a problémáim,de sok kérdésetek lehet,meg köszönném ha lenne valami jó ötletetek vagy valami segítség.



2022. jan. 11. 20:54
 1/1 anonim válasza:
18 éves vagy még elég fiatal ,hidd el sokan sem csókolóztak még, de még idősebb korban sem. Manapság nagyon sok a magányos ember, akinek még barátjai sincsenek, hidd el én sem vagyok jobb helyzetben. Emiatt ne keseregj el, valószínűleg rossz társaságban próbálsz barátkozni, vagy barátnőt keresni.
2022. jan. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!