Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek van értelme az...

Szerintetek van értelme az életnek?

Figyelt kérdés
Mert én sajnos nem látom értelmét...ha valami összejönne, akkor jön valami negatívum, és akkor oda az álom...csak én vagyok így ezzel?
2010. szept. 8. 19:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
általában nálam is igy szokott lenni..ha valamit nagyon várok és azthiszem hogy nagyon jó lesz mindig máshogy sül el...de most ráálltam a titokra remélem bejön
2010. szept. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
??
2010. szept. 8. 19:42
 3/14 Zsirember ***** válasza:
0%
Emósok vagytok?
2010. szept. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok emós. Komolyan tettem fel szerintem a kérdést, és jó lenne, ha komolyan is válaszolnál.
2010. szept. 8. 20:01
 5/14 anonim ***** válasza:
22%
Buzzik vagytok?
2010. szept. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Van, kicsit mosolygok magamon, mert ezidáig folyamatosan a nemet mondogattam, hogy nincs értelme, de mindjárt elmagyarázom szerintem mi az.

Biztos te is tapasztaltad azokat a kis érzéseket amikor vársz valamit, vagy felbukkan valami pozitív érzés amit várhatsz, egy lány(ha fiú vagy) vagy fiú (ha lány vagy) akire "vadászol" és nem is az az izgi amikor már elcsábítod, hanem az oda vezető út az élvezetes. Vagy nekem pl még nagy élvezet az egyedüllét, amikor képzelődhetek, filozofálgathatok magamban. Értelmet adhat még az életednek önmagad formálása, olyan dolgok megtétele amit eddig nem mertél. Egyszóval az élvezet, ez a lényeg. :)

2010. szept. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Életednek az lesz az értelme, amit te neki adsz.
2010. szept. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A negatív érzés is érzés. Mi ezzel a gond?
2010. szept. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Serintem van értelme (Naná, hogy van!).

Lehet, hogy te nem veszed észre a kis dolgokat.

Annyi sz.arság van körülöttünk, ami romba döntheti a kis világunkat, hogy nem csak a célt kell szem előtt tartani, hanem az oda vezető utat is!

2010. szept. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

FLOW

Csíkszentmihályi Mihálynak van több könyve ebben a témában.

Pl. "Az öröm művészete - flow a mindennapokban"

2010. szept. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!