Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehetek jó ember úgy, hogy...

Lehetek jó ember úgy, hogy egyáltalán nem vagyok erkölcsös?

Figyelt kérdés
2022. jan. 18. 15:35
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
50%
#10: a társadalom többsége már NEM NÉZ TÉVÉT.
2022. jan. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
11, Ezt nagyon kétlem. Az átlag sudribunkó néz tévét. Ha pedig nem tévét néz, akkor a tv-s trash celebek social media nézi.
2022. jan. 18. 17:29
 13/34 anonim ***** válasza:
75%

#8:


"Egy olyan emberre, aki mindig igazságos és empatikus, de nem a társadalmi konvenciók szerint, hanem saját mérlegelése alapján."


Az ilyen nem több egy olyan ostoba, s*ggébe szorult fejű sutyeráknál, aki a saját képére akarná formálni a világot. Na, az ilyen én mindennek tartom, csak jónak nem.

A jó ember jelzős szerkezetet szerintem azok érdemlik meg, és akkor, akiket és amikor az vezérel, hogy valamely másik ember jobban érezze magát a jelenleginél. Lehetőleg hosszú és nem rövid távon.

2022. jan. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
25%

#12:


"akkor a tv-s trash celebek social media nézi."


Utóbbiak SEM a tévét nézik.

És mondd, mi a helyzet azokkal a fiatalokkal, akik olyan youtuberek csatornáit nézik, akik nem igazán szerepeltek hagyományos médiafelületen? Példa: Dancsó Péter.

2022. jan. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
13, Miért? Mert a saját életében a saját belátása szerint cselekszik?
2022. jan. 18. 17:32
 16/34 A kérdező kommentje:
14, Dancsó Péter nem tévés trash celeb, hanem youtubeos trash celeb. Minőségében nincs sok különbség, legfeljebb annyi, hogy Dancsónak volt honnan leromlania idáig.
2022. jan. 18. 17:33
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

#15:


"Miért? Mert a saját életében a saját belátása szerint cselekszik?"


És? Ennyitől még nem lesz jó ember valaki.

2022. jan. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
75%
#16: a miheztartás végett, én magamtól nem nézném Dancsót, csak a 6 éves unokaöcsém és a 10 éves unokahúgom nézetik velem, mikor itt vannak nálunk. Viszont azt kell mondjam, hogy ha csak a filmparódiáit tekintem, akkor egész okos és tehetséges.
2022. jan. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

18, "Viszont azt kell mondjam, hogy ha csak a filmparódiáit tekintem, akkor egész okos és tehetséges."

Ez tény. Ez a szakmája és jó is benne, ezeket én is szeretem, csak általában nem ezzel foglalkozik mostanában, hanem ripacskodik.


17, "És? Ennyitől még nem lesz jó ember valaki."

De rossz sem és egy "ostoba, s*ggébe szorult fejű sutyerák" sem.

2022. jan. 18. 17:49
 20/34 anonim ***** válasza:
#19: én nem írtam, hogy rossz ember. Viszont az, aki csak azt figyeli, hogy szerinte, és csakis szerinte, az ő magasabbrendűnek vélt elvei szerint mitől lenne jobb hely a világ, az egy ostoba, s*ggébe szorult fejű sutyerák.
2022. jan. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!