Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Melyek azok a nevek amiket a...

Melyek azok a nevek amiket a legjobban utáltok és csúnyának tartatok?Mitől ronda?Magyarországon rengeteg a ronda hangzású név, egyszerűen nincs ezekben finomság lágyság.Parasztosak és nyersek.Alig vannak szép nevek.

Figyelt kérdés
Mondjatok fiú és lány neveket is.Nekem a legrondább a ,Regina,Fabiola,Éva,János,József,Joakim,Ábrahám,Fatime,Dániel,Johanna,Nóra,Edina,Csongor,Zsombor,Anikó,Enikő,Zsuzsanna,Ildikó,Katalin,Rita és Andrea valamint a Máriát sem szeretem mert becézve csúnya.Nem jó a Márton mert a mustárra asszociálok,a Marica és a Richárd név sem tetszik.Alex,Gyula,Márió,András,Zoltán is csúnyák.György,Gergő,Cecília,Natália,Kevin ,Gitta,Csilla ,Ida,Irén neveket sem adnék soha .Ezeket spontán írtam ami eszembe jutott .Az István név parasztos a Barbara olyan mintha valami bár neve lenne,Amanda olyan mint a mandula.Borbála bor és bál együtt?Szörnyen rémes.Natasáról a pi..kell ugrik be,Vajk vajas kenyér.Levente leves levél,lé .Viktória túró.Amina amin a papír van.Friderika túl erős,kacifántos és erőltetett nincs benn lágyság.Kristóf kristáj tofu?Bianka búbos banka.Adél mint dél.Katinka dinka.Marcel cella,László zászló.
2022. jan. 20. 20:46
 1/3 anonim válasza:
100%

Nekem a magas hangrendű betűket tartalmazó nevek tetszenek jobban. Többségben legyenek a névben a magas hangrendű betük, és legalább a vége magas hangrendű legyen. Lányneveknél meg még inkább érvényes ez.

A legcsúnyább neveknek a Zsombort az Amandát a Brünhildát a Kunigundát tartom. Kitolás a gyerekkel, ha ilyen nevet kap.

Nagyon csúnyának tartom azokat is, ami lány és fiúnév is lehet.


(Az én nevem Krisztina, meg vagyok vele elégedve, a lányomat Ágnesnek nevezte a férjem, a fiamat meg én neveztem Péternek. Előre megegyeztünk, ha lány ő ad neki nevet, ha fiú, akkor én.

2022. jan. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
40%
szerintem a legrondább női név az Anna
2022. jan. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
25%
Hűha, minőségi problémáitok vannak!
2022. jan. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!