Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez félreérthető? "Szereti, ha...

Ez félreérthető? "Szereti, ha van valami finomság a szájában"

Figyelt kérdés
Vagy hogy tudnád ezt megfogalmazni?
2010. jan. 3. 13:46
 1/9 A kérdező kommentje:

Megpróbálom röviden összefoglalni,hogy miért nem akarok elmenni a felvételire.

2 pletykás, nagyszájú osztálytársam is pont abba a suliba írják meg a felvételit ahol én. Ők abba a suliba is szeretnének majd bekerülni, de én nem.

Pár hónapja még én is oda akartam járni és beadtuk a jelentkezési lapot,hogy ott írom meg a felvételit és ezt már nem lehet visszavonni :(

Arról a suliról pedig elmondtam az egész osztálynak,hogy milyen rossz stb.

Ha a két osztálytársammal összetalálkozok abban a suliban akkor nagyon elásom magam a szemükben.

Ráadásul biztos vagyok benne,hogy elhíresztelnék az egész osztályban,hogy ott felvételiztem.

Azt pedig nem értenék meg vagy nem hinnék el,hogy én tényleg úgy gondolom,hogy ha még föl is vennének sem mennék oda.

2010. jan. 3. 13:54
 2/9 anonim ***** válasza:

jéé a felvételis kiscsaj.. x'D

amúgy igen, félreérthető xd

2010. jan. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én félreértem :D
2010. jan. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
hát én ezt most rohattul nem értem :D ehhez hogy jön ide a "Szereti, ha van valami finomság a szájában"?
2010. jan. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Aki félre AKARJA érteni az félreérti. Szereti az ínyenc ételeket. Mindig rágcsál valami finomat.
2010. jan. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Őőőőő félre lehet érteni, nagyon is, de hogy jön ide ez a felvételis dolog ?
2010. jan. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
AMugy meg én se értem hogy jön a kettő egymáshoz, magyarázzátok már el...
2010. jan. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
volt a kiscsajnak egy kérdése, hogy, hogyan kerülhetné el a felvételit, legyen beteg vagymi, mertő nem akkor akarja megírni hanem majd máskor :D és véletlenül ide küldte el a választ, hogy miért nem akkor akarja megírni :D:D xd
2010. jan. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszi:D:D
2010. jan. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!