Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Voltam egy olyan helyen, ahol...

Voltam egy olyan helyen, ahol videót mutattak egy drogos srácról, abortuszról és hasonló 'finom' témáról. Sírva jöttem ki. csak én akadok ki ilyeneken?

Figyelt kérdés
16L
2010. szept. 9. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen hely volt ez?
2010. szept. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha kiakadsz az ilyeneken, akkor valószínûleg nem leszel drogos. Ami jó pont. Az abortusz már más téma. Sajnos van, hogy muszáj, mert a körülmények nem adottak egy gyermek felneveléséhez. Szerintem a legtöbb ember kiakad az ilyen dolgokon, ez normális.
2010. szept. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Anno velünk biológia órán nézettek meg egy abortuszt, amit UH-on követtek végig...borzalmas volt, nem éltem át ilyet, de patakokban folytak a könnyeim.Néztek is rám páran furcsán az osztályban:( amúgy a címe Néma sikoly volt, van egy vers módozata is, hát azon is sírtam:(

De én már csak ilyen érzékeny vagyok, attól is sírva tudok fakadni, ha egy kisgyerek meghal, vagy nagyon beteg:S:(

2010. szept. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem ez a Kontrasztkiállítás volt? :S
2010. szept. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de
2010. szept. 9. 19:41
 6/8 anonim ***** válasza:

Pont ma láttam ezt egy kérdésben, érdekesnek találtam, de eléggé máshol van, mint én lakok. Amúgy szerintem nem "baj", hogy így reagáltál az ilyen dolgokra :( :S


utolsó, maxegyévvelidősebbnálad/F

2010. szept. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha kiakadsz ilyeneken, az annyit jelent, hogy álomvilágban élsz kedvesem, ez a valóság.
2010. szept. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem ismerős halála sem igazán érint meg... De ha valaki érzékeny, az nem egy rossz dolog. :)
2010. szept. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!