Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egyszerűen elkészíthető és...

Egyszerűen elkészíthető és finom krémet tortaba? Csokis vagy hasonló, mint ami a dobostortaban van.

Figyelt kérdés
Paromnak sutok szulinapi tortát, de ritkán sutok, nem vagyunk sutisek, és szeretnem ha jól sikerülne, de fozessel ellentétben a sütemények mestere nem én vagyok :), van valami ízletes könnyen elkészíthető töltelék, amit nem tudok elbenazni? Azt mondta csokisat vagy gyumolcsoset szeretne.
2011. ápr. 8. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél csokis pudingot és töltsd meg vele.Ha lehet egy kicsit csináld édesebbre. Ha beletetted a tejbe és egy kicsit sűrűsödni kezd azonnal kapcsold le a gázt, mert oda kozmál.Amig nem hül ki tégy hozzá egy dionyi margarint és ugy keverd tovább. A torta tetejére tégy csoki öntetet.Végy tortabevonót. Önt 1 deciliter vizbe 2-3 kanál cukrot és főz fel majd tedd bele a tortabevonó felét. Evvel öntsd le a tortát amig folyós állapotban van. A tetejére szórhatsz tortadarát.
2011. ápr. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kenj a tortalapra valamilyen lekvárt, ha lehet akkor meggy, eper, erdeigyümölcs, vagy áfonyásat, felversz 4-5 dl Hulala tejszínhabot, ezt rákened a lekváros lapra, majd szórjál bele apróra vágott gyümölcsöt vagy befőttet, lehet fagyasztott gyümölcs is.A torta tetejét pedig diszítsd maradék habbal és gyümölcsökkel.Egyszerű és nagyon finom!
2011. ápr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Végül olyan lett: a torta piskotaja csokis, a lapjait megkentem csokimazzal, majd kremturoba kevertem meggybefottet kicsit a levebol is, ezzel megkentem, a tetejére szinten csokimaz, cukordisz, marcipan került. Szép lett és ízletes is.
2011. ápr. 12. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!