Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyem fajta masszázst szereti...

Milyem fajta masszázst szeretitek a legjobban, melyiktől tudtok a legjobban ellazulni?

Figyelt kérdés
Ha lehet korotokat és nemeteket és írjátok :)

2022. jan. 31. 01:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyak, váll -és fej, meg még esetleg az arc.

A vállban és a nyakban szokott leginkább összegyűlni a stressz, úgyhogy engem speciel azzal lehet a leginkább a fellegekbe juttatni, ha egy kis kényeztetésről, ellazulásról van szó. A fejemet meg alapból nagyon szeretem, ha "bizergálják", bár sajnos itt Budapesten nem nagyon találtam még olyan fejmasszázs-lehetőséget, ahol nem csak simogatnak, hanem kicsit határozottabban megnyomkodják, dörzsölgetik, vakargatják a buksimat, és tényleg belebizseregnék a jól eső érzésbe. Pedig youtubeon annyi ilyen külföldi videó van, de egyelőre még csak az ácsingózás maradt utánuk a részemről.

Egyébként a fül masszírozása is nagyon kényeztető, jól eső érzés tud lenni, de itt nálunk azt se nagyon csinálják önálló masszázsformaként.


28/F

2022. jan. 31. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Isti22 ***** válasza:
86%

Lábfej és kézfej.

Meg persze pénisz, de gondolom az nem játszik :D


29/F

2022. jan. 31. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Szeretnék kéérni egy talpmasszázst. (F39)
2022. jan. 31. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2es az már másik kategória 😂😂
2022. jan. 31. 08:00
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Egyeske, az abhjanga masszázst keresd, az nem csak simogatás!
2022. febr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olajso csúszkás masszázst.
2022. júl. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!