Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen ez a regény részlet?

Milyen ez a regény részlet?

Figyelt kérdés
Magamnak szoktam írni de kíváncsi vagyok mennyire gagyi? Jó sza* mi,?😅🤣
2022. jan. 31. 16:05
 1/10 A kérdező kommentje:

Horváth Diána vagyok ! Örülök hogy megismerhetem Kovács Úr! Engedje meg hogy körbevezesem az intézmény területén. Szonja még nincs bent fontos tárgyalása van,de addig is velem kell megelègednie. Erik habár mérges amiért nem az igazgató fogadja ,amit személy szerint tiszteletlenségnek venne más esetben.Most azonban mégsem bánja hogy a fiatal titkárnő társaságát kell " elszenvednie".

- Örülök hogy megismerhetem Diana, kérem hívjon csak Eriknek.

Az iroda elég tágas és kényelmes volt, igaz most csak ketten vannak bent. Hétvégén otthonról dolgoznak a többiek csak a takarítók szoktak ilyenkor bejönni dolgozni de mivel fontos vendég érkezett mára kimenőt kaptak.

Szonja irodájába foglaltak helyet, ami az iroda közepèn volt. Mellete volt Diana helysége, illetve a másik oldalon Barbara irodája ami nem volt akkora mint Szonjáè de jócskán nagyobb volt Diana kicsi kis kuckojával szemben. Barbara asszisztens volt, amivel előszeretettel felvágott.

-Foglaljon helyet, parancsol valamit? Teát esetleg kávèt? -Igen legyen szíves, egy kávét kérek feketén.

-Rendben már készítem is. Személy szerint nem tudnám meginni a sima keserű kávét,de izlèsek és pofonok.

Amíg fő a kávé Diana elő készíti a csèszèket.

-Maga régóta dolgozik a cègnèl?

-Ami azt illeti három éve már. Elején csak kisegítő munkatárs voltam, kávét főztem és egyebek.

Előte takarító voltam egy óvodába de éreztem hogy kell a változás. Elvégeztem pár tanfolyamot és most itt vagyok.

A kávèfőző jelez , kész a kávé. Diana a kávèkkal a kezében leül Erik mellé.

- Köszönöm szépen . Meséljen a cègről, kérem!

-A céget Szonja és Bertold alapította már 10 éve, elsősorban a rendezvény szervezés volt a fő szempont de idővel saját fotóst és szakácsot is alkamaztak így lett nagyobb és híresebb a SzB rendezvény szervező iroda.

-Mit gondol arról hogy az én cégem szeretne társulni az önnökèvel?

-Remèlem sikeresen tudunk együtt dolgozni, így még egy olyan szolgáltatást tudunk biztosítani ami a megrendelők igényeit szolgálja.

- Legalább így jobban megismerjük egymást, nem gondolja? Diana idegesen megnyalja a száját. -Igen kétség kívül sokat fogunk találkozni.

-Nem is örül? Erik közelebb húzódik a lányhoz a kezét a combjára helyezi.-Mert én nagyon.

-Mit csinál? Diana idegesègèben fel áll és a szoba másik végébe megy.

-Van párom és tiszteletlensèg így közeledni .

Erik arcán öszinte meglepődès suhan átt , nincs hozzá szokva a vissza utasításhoz.

-Elnèz..

Az iroda ajtó hirtelen kitárul és Szonja lép be elegáns fekete nadrág kosztümben egy fekete aktatáskával a kezében. Észre vette a feszültségét a titkárnője és Erik között,de jobbnak látta nem firtatni a témát.

-Szia Erik, bocsánat a késèsèrt most már itt vagyok.

-Akkor én megyek is . Diana minél előbb elakar húzni innen, nem akar egy perccel sem többet együtt lenni ezzel a bunkóval.

-Viszont látásra. Szia Szonja. Szép napot.



Otthon vacsorát készít, a többi teendővel már végzett. * Rend a lelke mindennek.

-Drágám mikor mész Emmáèrt? Mert a kedvencét főztem spagettit. Botond a másik szobából jönn elő. Haja kócos az alvástól, de még így is szexi.- Indulok is, csak össze szedem magam. Amúgy semmi kedvem oda menni, Bogi már az agyarmra megy kiperkálok 60 ezer forint gyerekek tartást és még elvárja hogy én fizzesem ki Emma ebèdjèt is.

- Értem de nyugodj meg mond meg neki hogy kifizeted de annyival kevesebb pénzt adsz oda neki.

Botond hálásan megöleli szerelmét, és apró csókot nyom az arcára. -Köszi bèbi, nemsoká jövünk.

2022. jan. 31. 16:06
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Pár helyesírási hiba van benne, jó sok stilisztikai.
2022. jan. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ez olvashatatlan.

Nincs olyan mondat, amiben ne lenne legalább három hiba.

Nem bírom, megfájdul tőle a fejem.

El kéne döntened, mi a célod az írással.

Ha csak magadnak írogatsz, akkor jó ez így, de akkor ne mutasd meg másnak.

Ha viszont meg akarod mutatni másnak, akkor tisztelj meg minket azzal, hogy magyarul írsz, majd rálöksz egy helyesírásellenőrzést.

Ma már ingyen is hozzáférhető!

Ez így rettenetesen igénytelen, legszívesebben hulladéknak és trágyának nevezném, de félek, megsértődsz.

Értékelhetetlen.

2022. jan. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de itt mindennel komoly gondok vannak.
2022. jan. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hány évesen lenne "elfogadható" így fogalmazni, de ilyenre általános iskolából sem emlékszem, egyszerűen felidegesíti az embert... Légy szíves, keress egy tanárt, aki foglalkozik veled, de az is sokat segítene, ha elkezdenél olvasni! Minél hamarabb!
2022. jan. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mint mondtam én kedvtelésből írok csak kíváncsi vagyok mégis mit gondol a nagyérdemű közönség, köszi szépen azért. Akinek megfájdult a feje az olvasástól annak dobok egy virtuális aszpirint 😅
2022. jan. 31. 20:38
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Na tessék. Így kell reagálni! Végre valaki, aki nem sértődik meg a negatív kritika miatt! Ilyen hozzáállással ki tudnád javítani a hibáidat, hogy ne csak magadnak írhass.
2022. febr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem mondom hogy jól esett de ha ez a véleményük akkor elfogadom.Amennyiben kritikát fogalmaznak meg akkor ha kulturáltan teszik nem tudok haragudni.🙏
2022. febr. 2. 05:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez a szöveg inkább hasonlít egy forgatókönyvre regény részlet helyett, felsorolás szerű. Tényleg sok a helyesírási hiba. Illetve összefolyik a "mesélés" a párbeszédekkel. Elsőre túl sok az olyan nevek használata, akik meg sem jelennek a történetben. Nem árt ezt még gyakorolni.
2022. febr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kötve hiszem hogy ebből fogok megélni de jó érzés leírni. Sok ötletem lenne csak sajna nem tudom megvalósítani hogy olvasható legyen.
2022. febr. 7. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!