Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem motivál már semmi a...

Miért nem motivál már semmi a célom elérésében?

Figyelt kérdés
Ebben a tanévben kitűztem magam elé egy célt, mivel kialakult bennem hogy mi az amivel foglalkozni szeretnék a jövőben, és megfogadtam hogy minden energiámat a tanulásba fektetem. A félévivel elégedett is voltam mert pl ami tavaly 2-3-as volt mindent 4-5-re feljavítottam, de mindenki lebeszél róla még a saját szüleim is, és csak azt kapom meg hogy én erre nem vagyok képes, és adjak lejjebb.. És már ott tartok hogy nagyon le ment az átlagom mert kezdem feladni és már semmi nem motivál hisz mindenhonnan a rossz megjegyzéseket kapom, és hogy nem sikerül, és kicsit el vagyok keseredve, de kezdek inkább már csak beletörődni:(

2022. febr. 14. 10:54
 1/2 Flowra :3 válasza:
47%
A helyedben segítséget kérnék a tanáraimtol ebben. Illetve jó lenne tudni hogy mi is az amit ki tűztél hogy tudjanak segíteni.
2022. febr. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2022. febr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!