Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha valakinek azt mondod, hogy...

Ha valakinek azt mondod, hogy drukkolsz neki, vagy szorítassz érte, akkor tényleg gondolsz rá aznap, pár óra múlva, vagy csak kedvességből mondod?

Figyelt kérdés
2010. szept. 11. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel nem, mert nem igazán érdekel. Azért mondom mert ez a szokás.
2010. szept. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor, amikor gondolom komolyan mondom és nem csak "kedvességből".. De mondjuk ha tudom hogy másnap reggel 9kor van vmi, amiért drukkolni kell,akkor ált. nem szurkolok neki nagyon:D:D Csak ha eszembe jut, akkor arra gondolok hogy hajrá:D
2010. szept. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez relatív.

Attól függ kinek!

2010. szept. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem, ez nem így működik! Amikor azt mondom valakinek, hogy drukkolok érte, akkor NEM abban a pillanatban amikor megtörténik aminek meg kell, hanem amint megtudom mire készül hatalmas optimizmussal állok a sikere mellett és evvel bíztatom a jobb, nagyobb siker elérésében! És innen tudja lélekben mellette vagyok és támogatom a sikereiben stb...

De én általában ha mondom, akkor onnantól kezdve nagyon sűrűn jut az eszembe, addig amíg meg nem történik az esemény. ÉS aztán addig izgulok érte, míg ki nem derül az eredmény.

2010. szept. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen! Gondoltam rá.
2010. szept. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!