Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedvességből, szimpátiából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedvességből, szimpátiából szeretkezni?

Figyelt kérdés

Szóval. 25 éves lány vagyok nem volt sok kapcsolatom eddig ,és az utóbbi egy évben khm.. szóval minimális szexuális élményem volt.


Mostanában azt vettem észre magamon hogy aki szimpatikus azzal is simán le tudnék feküdni (najó meg egyéb kritériumok ) . DE mig mások jönnek azzal h szerelem így ugy addig én imádom azt az érzést mikor kiszemelek valakit akit kedvelek ..és elcsábíthatom .Viszonyt általában szimpátián és az izgatottságon kívül nem érzek semmit ?:/


(független ffiakról van szó amúgy ,és érdekes mert általában egy szeretetteljes baráti kapcsolat kialakul ,meg nem akarok megbántani senkit ezért igyekszem úgy intézni ha bele is megyek egy ilyenbe egyikünknek se legyen rossz ha elválnak útjaink aztán .)



Ez mitől van ? meg magam a jelenség is ??


2011. aug. 26. 01:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez attól van, hogy minimális szexuális élményben volt részed az utóbbi időben. Valószínűleg.
2011. aug. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ja az lemaradt hogy elég erős habitusom van imádok szeretkezni az orgazmus a fétisem h lehet igy fogalamzni -és ha a jó erkölcs nem kötött volna biztos 'aktívabb'vagyok -de nem bánom hogy nem volt sok kapcsim eddig -csak kicsit aggaszt h talán nem is tudok szerelmes lenni :(
2011. aug. 26. 01:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj emiatt! :) Nincs olyan, hogy valaki nem tudsz szerelmes lenni. Aki ezt állítja, az téved. Egyszerűen nem találtad meg még a számodra tökéletes férfit... De mindennek eljön az ideje! Tedd azt, amitől jól érzed magad!
2011. aug. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a korábbi kapcsolataimban is inkább tiszteltem meg szerettem az értékeiket, mert jó emberek voltak, de nem voltam szerelmes ,csak azoknak nem vettem véget olyan hamar.
2011. aug. 26. 01:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond, nem sokaknál fordul elő, hogy az első kapcsolatukban megtapasztalják a szerelmet. Majd meg fogod te is. :)
2011. aug. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hú beszélgessünk már egy keveset hátha én is szimpatikus leszek :D
2011. aug. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

:) utsóó a gumit te hozod (gyümisset)és szigorúan csak beszélgetünk :P


VEGYÉTEK komolyan a kérdésem léccciii -nekem ez fontos ..

2011. aug. 26. 01:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!