Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Soha nem leszek normális?

Soha nem leszek normális?

Figyelt kérdés
Tiszta idiótának érzem magam. Se barátaim nincsenek, se a rokonaimmal nem tartom a kapcsolatot. Arról, akit apámnak kell hívnom inkább ne is beszéljünk. Anyukám és a testvéreim a mindeneim, de sokszor megbántom akaratlanul is, amikor látom, hogy milyen gyászos itthon a hangulat mindig. Egyszerűen nem bírok uralkodni magamon, és állandóan búskomor vagyok, mikor most kellene éljem "A legszebb éveim"...úgy érzem, hogyha így viselkedek, akkor a családom azt hiszi nem szeretem őket, de ez nem igaz. Akkora idiótának érzem magam. Nem tudok barátkozni, kibírhatatlannak érzem magam, nem tudok normálisan kommunikálni, és semmibe az ég világán nem vagyok jó. Tudnátok valamit tanácsolni? Soha nem lehetek normális? Köszönöm, aki elolvasta.
2022. febr. 24. 14:29
 1/6 NTBS ***** válasza:
69%
De leszel. Engedd el a félelmeidet, keress egy hobbit és kinyílik a világ. Amúgy hány éves vagy? Fiú vagy Lány?
2022. febr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jól leírtad a hibáidat, ismered őket. Tudod, hogy ez így nem jó. Akkor pedig ezeken kell uralkodnod és ne a csaaládtagokon vezetni le az idegeskedésed. Mielőtt feleselni kezdesz, számolj 10-ig és gondold át, hogy joigosan tennéd-e, nemn bántod-e meg őket.

Ha nem megy, akkor irány a pszichológus.

Most is normális vagy, ezt ne beszéld be magadnak. Csupán helytelenül kezeled a pillanatnyi helyzeteket. Ezen változtass. Szerezz barátokat (osztálytárs, munkatárs...).

2022. febr. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat. 16 múltam, lány vagyok.
2022. febr. 24. 15:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint abban a korban vagy, amikor a fiatal kezd (szeretne) önállóvá válni. Ezzel nincs is hiba, minden felnőtt megélte ez fiatal korában, de nem mindenki egyforma mértékben.

Légy erős, uralkodj az indulataidon és ha ez sikerül, meglásd, milyen boldog lesz a családod, de főleg Te!

Sok sikert, ne add fel!

2022. febr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2022. febr. 24. 19:33
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Tudod, hogy hogyan FOGAN egy gyerek?



Hogy mi kell a sikeres megtermékenyüléshez?



Komoly kérdés :)

2022. márc. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!