Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan kéne "legyőzni" a...

Hogyan kéne "legyőzni" a szégyenlősségem?

Figyelt kérdés
3 hónapja ismerek egy fiút..először csak beszélgettünk messengeren, majd kb január végén találkoztunk.(decemberben ismertem meg). Ritkán tudtam megoldani hogy találkozzak vele, de ma megtörtént a 3dik tali is. Nekem eddig soha nm volt barátom. Szűz vagyok, nem is csókolóztam soha. És sajnos félek attól hogy elrontom meg ilyenek és egyszerűen nem mertem megcsókolni. A Második talin már nagy nehezen igen de valami olyan érzésem van hogy nem jól csinálom, és elhuzom magam mindig tőle. Ez már látszik rajta hogy zavarja őt. A másik dolog meg keveset nézek a szemébe. Ő nagyon szeretné ha végig a szemébe néznék, de sajnos vmi miatt nagyon szégyenlős vagyok. De kiskorom óta,más emberekkel szemben is. És nem akarnám hogy megunja ezt,és hagyjon engem,mert amúgy meg nagyon egyhullam hosszon vagyunk. Másfél-2 óra hosszát telefonálni szoktunk,elvagyunk egymással nagyon. Meg aranyos jó fiú. Mindketten 19 évesek vagyunk,5 nappal vagyok tőle idősebb,szóval illenénk egymáshoz meg minden ma is haza se ment,eleve 3ig volt suliba,és utána jött hozzám. Nem érdekli a távolság sem semmi. Csak félek hogy ezzel elűzöm őt. Hogyan lehetne ezt valamilyen szinten leküzdeni, hogy ne legyek ennyire félénk???
2022. febr. 28. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Már meg is kezdted a "lekűzdést".


Mert minden változtatásnak az első eleme a felismerés :)


Ebből fogsz majd tovább lépni.

2022. márc. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Tárd ki a pxcsádat a többit elintézi!
2022. márc. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!