Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Melyik skatulyába raknátok...

Melyik skatulyába raknátok magatokat? Sok hozzászóló szereti az incel, golddigger, soyboy, femináci stb. megjelöléseket.

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy saját magatokat is így rendszerezitek? Aki szereti skatulyába zárni a többieket, az megtalálja a saját dobozát is?
2022. márc. 1. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem..mindenki csak a másikat skatulyazza, sajat magát nem hiszem..
2022. márc. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
25%

Háááááááááááát, ha rám lehet mondani valamit, akkor az áldozathibáztató.

De én nem tudok sajnálni egy olyan buta 20 éves lányt, aki egy 4 hónapos kapcsolatban már terhes, és ide jár fel picsogni, hogy a párja csúnyán beszél vele.

"Párja" Nem is ismeri még azt az embert....


A másik, amit lehet rám mondani, hogy nőgyülőlő.

Igen, kimondom, nőként én kifejezetten kevés nőre tudom azt mondani, hogy értelmesebb, vagy érdekesebb mint egy darab kavics. Borzalmasan sajnálom a (normális) hapsikat, hogy találjanak egy olyan nőt, aki nem egy ösztrognharcos femináci, vagy az, aki amúgy csak a nemiszervét adja egy kapcsolatba, de pl még a viccet is érti esetleg...


Ebből eredően örülök, hogy olyan barátnőim és kollegináim vannak, akikkel el lehet röhögcsélni, és értelmes nők.

2022. márc. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem én is nő gyűlölő vagyok...csak a szex miatt érdekelnek.

Egyébként egy rohadás az összes.

2022. márc. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
43%
Ezek mit jelentenek egyáltalán?
2022. márc. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 NTBS ***** válasza:
78%
Semmilyenbe. Van elég ember, aki megítél.
2022. márc. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
ezek kozul egyik se illik ram
2022. márc. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
49%
Nőként vagy nőgyűlölő? Ez meglep. Viszont nagyra tartalak, hogy nőként képes vagy objektíven és igazságosan megítélni azokat, akikről beszélsz.
2022. márc. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
4# hát ki kell járni az általánost aztán ide írni mert ezek mára már alap szavak szóval hogy mindenhol IS ez van
2022. okt. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
76%

8#

Ki kell bizony,ott tanulunk meg írni!

2022. okt. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!